Istina je ...

143

Istina je ...

online
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

... da jedva čekam proleće;
... da bih voleo da kupim neki stari zidni barometar-termometar-higrometar, poželjno u drvetu;
... da krećem sa dijetom, od ponedeljka Razz



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Kule  Male
  • Elitni građanin
  • Aleksandar
  • student
  • Pridružio: 25 Maj 2012
  • Poruke: 2398
  • Gde živiš: Beograd

...da sam zamrzeo zimu.
...da sam pre svega par godina smatrao da je takvo nešto nemoguće.



offline
  • Pridružio: 14 Okt 2012
  • Poruke: 3611
  • Gde živiš: Herceg Novi

_Sale ::
... da bih voleo da kupim neki stari zidni barometar-termometar-higrometar, poželjno u drvetu


Ima li nešto za tebe ovdje, ili možda ovdje? smešak

online
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

... Ima, ali bih više voleo da vidim i opipam pre nego što platim ... Razz

offline
  • Pridružio: 14 Okt 2012
  • Poruke: 3611
  • Gde živiš: Herceg Novi

_Sale ::... Ima, ali bih više voleo da vidim i opipam pre nego što platim ... Razz
Vidi ti domaćina, a neka, tako i treba, nisam ni ja za bacanje para. Very Happy

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Da se ljudi zimi u proseku ugoje ~2kg
Da sam ja omrsao 2kg
Da delim Saletovo iscekivanje proleca.

online
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Ljilja Hnovi ::
Vidi ti domaćina, a neka, tako i treba, nisam ni ja za bacanje para. Very Happy

Mr. Green

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 4106

...da sam glaaadna Mr. Green
...da ću sada da raspakujem torbu
...da mi je 'tamo' paketić sa sendvičima
...da je svoja kućica - svoja slobodica
..da, hoću - neću, pomislih na Slobu

offline
  • Pridružio: 25 Apr 2006
  • Poruke: 322

... da me Neprimetna uvek oraspolozi svojim postovima kao sto je onaj iznad; naizgled male stvari cine srecu
... da sam dosla na temu da se na nesto zalim, ali sam vec zaboravila na sta Smile

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 4106

...da mi baš 'leži' muzika u maratonu na Dvestadvojci.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2278 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 7 sakrivenih i 2197 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, _Sale, Atomski čoban, AudioTehnica, baltazar01, bojan313, Boris90, CHARLIE JA., Cicumile, cvrle312, Dare, DeerHunter, Der Rote Baron, djboj, Djokislav, Doca, dok80, draganca, dragoljub11987, eagle.rs, Feller, Georgius, ginjica, Glavonja049, Imperator_Aleksandr_lll, ivran064, kihot, king111, KizJ, Klonfer83, Kole1975, Kontrausluga, Lazur_01, LostInSpaceandTime, Manjane, mean_machine, Medojed, mikrimaus, milanpb, Milometer, MK10, mladen.zovko, Moldovan, MrG, nevjerna beba, nuke92, Oscar, Pekman, Pero, raster12, Romibrat, rovac, Sale0501, Shinobi, Sirius, SirOliver, skok, skvara, smuk, sony771, sslay, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, Tanjagre, Tribal, trutcina, US_Rank_0, vidra boy, vrgudinac, Zastava, zexon, Zmaj Tolak, 79693