Koje ste pivo popili danas?

4

Koje ste pivo popili danas?

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Čuj na poslu LOL

Državni pos'o LOL



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4578

Bogami mi bi mogli kod ovog našeg gajbu da stučemo i ništa ne bi primetio Mr. Green



offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Ma da, tako ne vidi ni prekovremene sate Mr. Green

offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4578

Meni je to nepoznanica, a verujem i ostalim kolegama Laughing

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Napisano: 12 Jan 2019 14:49

Filodendron ::Čuj na poslu LOL

Državni pos'o LOL

I to sa nadređenim. LOL

Dopuna: 12 Jan 2019 14:49

E.L.I.T.E. ::Bogami mi bi mogli kod ovog našeg gajbu da stučemo i ništa ne bi primetio Mr. Green
Kod nas posle 5 može da se pije. Mr. Green

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Sa nadređenim?
E to je već team building Mr. Green

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Nekakvo Nikšićko IPA
(India Pale Ale)

0.33 to sam popio danas.

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Kod mene na poslu svako jutro alko test i tako godinama.
Vrh je svega, prave pijance retko kad zadesi. Ali par ljudi, uključujući i mog kolegu koji inače ne pije, aparat retko kada zaobiđe...Laughing
Kada neko ima sreće ima sreće i za alko test....Laughing

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Ne valja ta firma. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Firma je takva da su pojedina radna mesta rizična za život. Mali nedostatak pažnje, i ode ruka, noga prsti, život....Nije dozvoljen ni promil alkohola. Zbog toga se ovde gubi posao....Što je OK s obzirom na okolnosti.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1060 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 11 sakrivenih i 968 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, Avalon015, bankulen, Belisarius, Ben Roj, Bgd123, blatruc82, Bobrock1, bokicacar, BOXRR, brandža84, bukefal, cikadeda, Cirkon, Colt D, Dejan_vw, deLacy, dendrit86, Dixtrix, dukajov, duro1990duro, eagle.rs, Georgius, goxin, Ikica977, ivan979, ivran064, Jaz, Kaplar2, kinderpingvin, Koplje, kripo, Lester Freamon, Macalone, MB120mm, mdp92, Medojed, mercedesamg, Miki 24pbr, milanpb, Milometer, mocnijogurt, Natuzzi, nekdo, nevjerna beba, OgnjenMitric, pajkan, pein, Pekman, Permaldar, pfc74, pisac12, Qwertyuio, radoznao, redstar72, S-G, sabros, saki80, SamoGledam, Sevetar, Sky diver 29, Speer, ssekir75, StalniPromatrač, stokssone, The Boss, tooljan, troki1971, tuf, Valter071, vathra, vidra1, Vrač, vrgudinac, Walter Kurtz, wolf431, yufighter, zax22r, zeka013, zokizemun, 787