Pricaonica - ajde da pricamo :D

264

Pricaonica - ajde da pricamo :D

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Da pitamo ''pametnjakoviće'' Mr. Green
Jel' ima ko strah od letenja, zuji u ušima...ne sme da sedi do prozora itd...I pre nego što svi potvrdite da se ne bojite itd...ipak da nema neko....Laughing



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Jedino što mi se dešavalo da me jako bole uši par puta i to prilikom sletanja... Neutral



offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Iskreno, jako se bojim letenja.
Ne verujem da avion leti uz pomoć krila i motora, i po tom pitanju delim razmišljanje Duška Kovačevića.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Poneki put me baš iznenadite...Laughing
Obožavam Duška Kovačevića. Retka vrsta ljudi...
Ne plašim se ničeg vezano za avion. Obavezno popijem pivo, uživam maksimalno. Doživela sam da se vozim i po jakoj oluji i turbulencije...
Nisam se vozila odavno nadam se uskoro.
Čekam da se osposobi civilni aerodrom u Kraljevu..

Vozila sam se i u većem brodu. Bilo je tu i morskih bolesti i povraćanja u more, ali meni ništa nije falilo...Sreća šta li....Laughing davno je to bilo.

Vozila sam se i u kabini traktora sa ujakom, rođaka i ja. I lepo nam čovek kaže da se dobro držimo i da se odmaknemo od prozora...Nismo ga poslušale, tako da mi je najbolnije putovanje bilo u traktorskoj kabini... Laughing Laughing Laughing

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Kad letim samo zažmurim, i tiho se molim.
Računam, Bog je blizu pa ne moram da se derem.

offline
  • Konstruktor
  • Pridružio: 01 Nov 2013
  • Poruke: 1263

Sagacity ::Da pitamo ''pametnjakoviće'' Mr. Green
Jel' ima ko strah od letenja, zuji u ušima...ne sme da sedi do prozora itd...I pre nego što svi potvrdite da se ne bojite itd...ipak da nema neko....Laughing


Ja i dan danas sanjam da postanem pilot borbenog aviona. Svoj prvi let sam proveo na otužnom srednjem mestu ni do prozora ni do prolaza... Voleo bih i da jednom u životu prođem i kurs za padobrance, makar taj najosnovniji... Zujanje u ušima imam svakako i bez letenja, ali kad se leti, ja kad sam do prozora, hipnotisano gledam napolje, makar i po mrkloj noći. Divne stvari se dešavaju na svakom letu. Volim da gledam i pretkrilca i zakrilca kad se izvlače i uvlaće, kao i sve druge pokretne površine, da ih ne nabrajam.

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Jeste našli temu kad za dve nedelje letim...

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Mene ne shvataj ozbiljno.
Volim da letim.
Kad bi mogao da biram kraj, odabrao bih ... nije bitno. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

mpman ::Jeste našli temu kad za dve nedelje letim...
Ljudi svašta pišu, ne treba baš obraćati pažnju na svaki post....
Zujanje u ušima možeš da doživiš i kada putujš autom na Zlatibor. O Torniku da ne govorim...Tako da je to normalno. Nema tu nikakvog straha. Ja čak nisam imala ni zujanje...ne obaziri se na Fila i Sala, evo uzmi moj primer... Mr. Green
Obožavam da putujem pa makar i ''vrndeljom''. Laughing
A ti ćeš uživati. Naravno imaćeš neki svoj utisak ali mislim da će ti baš prijati. Smile

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Зујање у ушима и Авалски торањ Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8140 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 9 sakrivenih i 8051 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, A.R.Chafee.Jr., Arsenije, beki76, bobomicek, bojanM84, bojcistv, Borski1977, BrcakRS, celik, Clouseau, Comyymoc, cuvarkuca, darionis, DENIRO, Devil city 1989, djboj, Djole3621, drimer, ElGenius, Ercomero, EXIT78, Foxdie, Georgius, gregorxix, havoc995, iceburn, Ilija84, Ivica1102, Ivoo, jalos, jeen yuhs, jodzula, Kalem, kolle.the.kid, kori, kuntakinte, kybonacci, lanishtefm, Leteća Krofna, lima, LostInSpaceandTime, M74AB3, maksi007, mercedesamg, Mi lao shu, miki69, Milan A. Nikolic, Mldo, monomah, Mrav Obrad, nenad81, nikolapetkovic, Nole, novator, OgnjenMitric, OldKresoje, pfc74, pisac12, PITT, rodoljub, s0ne, sap, sasovsky, ShtagodShtagod, Sirius, Sićko, Smd, svnedelja, Tihi86, tmanda323, Troja, VJ, Vladoj, VNVK, vuk77, wulfy, Zastava, zokizemun, Zoran1959