Pricaonica - ajde da pricamo :D

75

Pricaonica - ajde da pricamo :D

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Immortal^^ ::pa kad nemam pametnija posla Razz Ne znam sta da radim Sad

Poseti potforum engleski jezik i testiraj znanje Smile

Smajli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • vagabundo :)
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 1409
  • Gde živiš: Somewhere in the middle of nowhere :D

Napisano: 23 Jun 2012 18:01

Testiram znanje ? O.o Glava mi je u rasulu , odo da drmnem neki kofeinski napitak, nije testiranje za mene Mr. Green

Sve bih pare dala na ovu pesmu

Ziveli



offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

dodji do mene,ja taman stavio vodu za kafu Mr. Green

offline
  • vagabundo :)
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 1409
  • Gde živiš: Somewhere in the middle of nowhere :D

Mislim da sam postala zavisnik od nes i bele kafe Smile turska mi je odvratna ♥ Sad

offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

Immortal^^ ::Mislim da sam postala zavisnik od nes i bele kafe Smile turska mi je odvratna ♥ Sad

Za 21 godinu zivota kafu sam popio 2 puta Smile. Mislim da je to moderna, legalna droga.

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

...i skupa ali opet jeftinija od drugih....
volim ponekad da popijem 3u1, ali samo po nekad, inace, nisam "zavisnik"

offline
  • vagabundo :)
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 1409
  • Gde živiš: Somewhere in the middle of nowhere :D

mn se do skoro gadilo to al eo vec mesec dana uz knjigu znam da popijem mpmanov 3u1 nes ili belu Very Happy

offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

Immortal^^ ::mn se do skoro gadilo to al eo vec mesec dana uz knjigu znam da popijem mpmanov 3u1 nes ili belu Very Happy
ekskurzija,ha? Poljubac
i jos o njoj neces nista da mi kazes, a ni o maturi nisi puno rekla...shame on you Sad

offline
  • vagabundo :)
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 1409
  • Gde živiš: Somewhere in the middle of nowhere :D

pa tako nekako , od nje pijem Smile ♥ Dobro je dok je kafa Very Happy
Rekla sam da necu da ti pricam o njoj , naljutila sam se na tb tada. A sto se tice mature ne secam se ni da si me terao da ti pricam o njoj Razz Al sta moze i da se kaze ? Igrala celu noc Smile Poljubac Ziveli

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Immortal^^ ::mn se do skoro gadilo to al eo vec mesec dana uz knjigu znam da popijem mpmanov 3u1 nes ili belu Very Happy

i još ako je simče pri ruci, mogu da učim celu noć Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1021 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 9 sakrivenih i 923 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, aleph_one, Asteker, Ba4e, Ben Roj, bobomicek, bojcistv, boromir, bpop, BrcakRS, carinko, cemix, CHARLIE JA., Cirkon, Citalac, Comyymoc, darcaud, Denaya, drale12, dule10savic, dulleo, Dzuki, elenemste, expanse, Feller, Flanker-G, g_g, gasa97, glados, goran.vvv, Goxy1, HogarStrashni, IvanMiletic, Jaz, JK, jon istvan, K a s p e r, kalens021, kikisp, Kontrausluga, ljubo70, lucko1, M74AB3, Marko Marković, metallac777, mexo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milanpetkovicv, Mis uz pusku, mist-mist, mkukoleca, Mrav Obrad, Naj-Turs, Natuzzi, nenad81, nuke92, Papadubi, pein, Pilence, pisac12, pobeda, raptorsi, Ray1973, redstar011, RiV, RJ, rodoljub, rovac, sap, Sharpshooter, skok, skvara, spalev, Srky Boy, stegonosa, Stevan2026, stibium51, styg, t.e.m.p.l.a.r., Tanasko95, vathra, Veless, Vica1958, Vrač, XBMC, Yekaterinburg, YugoSlav, zemljanin