I7 7700K Temperatura

2

I7 7700K Temperatura

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Ako to takav setup drži procesor na toj temperaturi to je odlično. Mada generalno ta serija procesor se baš greje mnogo.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Nov 2008
  • Poruke: 102
  • Gde živiš: Budva

Aco ::Ako to takav setup drži procesor na toj temperaturi to je odlično. Mada generalno ta serija procesor se baš greje mnogo.

Da, takav setup drzi sledece:



A u sobi ima jedno 23-24C.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1825 korisnika na forumu :: 86 registrovanih, 7 sakrivenih i 1732 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Apok, Ares12356, Banovo Brdo, Bobrock1, bojank, boromir, Bubili, Buzdovan, BZ, Car89, CHARLIE JA., cvale, Czrweni, Dimitrije Paunovic, Dimitrise93, dj.ape, Djokislav, Djota1, DonRumataEstorski, Dragacevac, Dragan1998, Drugsparrow, dule10savic, duro1990duro, Dzoni2412, Gall, Georgius, Glavonja049, Goxy1, HrcAk47, ivan_8282, jalos, Jeremiah, jodzula, Joint Chief, Kenanjoz, kolateralnasteta, Kredit, kuntakinte, kybonacci, Laluvr, Lazur_01, luja, m0nstrum_, Mihailo Gazdić, Miler88, milimoj, Milometer, Milun24, moldway, muaddib, nebkv, nenaddz, Nepopravljivi, nerislav2025, neutrino, OgnjenMitric, Papadubi, Parker, PlayerOne, rakivan, Raso75, sales, scimitar19, Sharpshooter, Shinobi, shiro, Simonsen23, Srna, ssekir75, tamno.nebo, tecataki, tooljan, Tvrtko I, vaso1, vdeki, veljkovicdani, VJ, Vlad000, Vrač, Woya, zlaya011, zombicar153, Žrnov, šumar bk2