flesovanje biosa

2

flesovanje biosa

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2005
  • Poruke: 799
  • Gde živiš: Beograd

vazi se



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

A kakve veze ima flash bios-a sa Ostalim operativnim sistemima? Po meni bas nikakve, al' ja se slabo razumem..

Moving topic..



offline
  • Pridružio: 16 Jun 2006
  • Poruke: 60
  • Gde živiš: Mladenovac

Ploca je onoliko dobra koliko je dobar njen bios

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Nema potrebe posle 7+ meseci da se forsira bilo šta ..
tema će se pojaviti pre ili kasnije .. /lock

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1180 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 1 sakriven i 1164 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ben Roj, DDragoje, drale12, Džekson, Ezbuck, Jovan.D, kaskadija, Lotus, maksi007, Milos82, nenad81, Shilok, starlights, Zastava, zziko