Kako da hranim kuce?

Kako da hranim kuce?

offline
  • Yela 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 28 Mar 2005
  • Poruke: 665
  • Gde živiš: Beograd

U selu ima kuce koje je jako staro, do sada je i mogao da jede ali su mu pre 2dana ispali zubi i ne znam kako da ga hranim. Daju mu samo hleb natopljen sa mlekom ali to jedva i da okusi. Ne znam sta da radim, a ne mogu da ga pustim da umre od gladi.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Daj mu kreatin, da vidis kako ce da zivne Mr. Green

Pa posto su mu ispali zubi, mozes ga samo hraniti "tecnom" hranom, a sta god je zilavije moraces prethodno da sameljes ( najbolje bi bilo da koristis masinu za mlevenje mesa....)



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3198 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 10 sakrivenih i 3096 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 357magnum, aca018, advokat84, ajo baba, Andrija357, Apok, aramis s, arsa, Asteker, Avalon015, b_z_b, bankulen, Belac91, Bgorando, blue, Bo96, Bobrock1, bojanM84, bojcistv, Boris BM, boromir, bukefal, CORDEIRO, croato, Cvexi, DeerHunter, Dejan_vw, DENIRO, denisnapast2015, Despot Đurađ, Dioniss, djboj, Draganeli, drale12, DrMrPr, Duck of Death, Dzigy, Flanker-G, goran.vvv, Great White, Hans Gajger, HogarStrashni, Ice, Igritelj, ikan, Ivoo, janezek67, Jester, JimmyNapoli, K-1A, Kajzer Soze, Kobrim, kori, kunktator, lukac, mackenzie, Marko1238, mercedesamg, Metanoja, Milan A. Nikolic, Milos ZA, mishkooo, mnn2, nebojsag, nisamBot, opt1, Parker, probisic, proka89, Ripanjac, royst33, Sale0501, Sky diver 29, StalniPromatrač, t.e.m.p.l.a.r., tanakadzo, Tastatura ratnik, tomo2, umpah-pah, v82, vaci, vidra boy, Vlad000, Vlada1389, Voice1, Vrač, vrlenija, vukajlo71, xAlex2, XBMC, Zorge