virtual tenis 3(za dva igrača)

2

virtual tenis 3(za dva igrača)

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Djole ::Da ne otvaram novu temu u vezi ove igre...

Moze li neko da mi objasni kako se izvode udarci u vt3? Npr, ne znam kako da smecujem, drop shot i sl... Vidim da kompjuterski igraci sve to izvode, a ja osim osnovnih udaraca ne mogu skoro nista da odigram.


Pogledaj komande u Options. Tu ces sve naci. A za smec mora lopta da ti se padne, ne moze kad ti hoces.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Hvala, skapirao sam u medjuvremenu i osvojio prvo mesto Smile Bilo mi je malo cudno da ima samo tri tastera za udarce posto sam navikao na gomilu njih u PES-u.



offline
  • Pridružio: 15 Mar 2008
  • Poruke: 8

Znaci moze VT3 u dvoje? Do jaja, nisam to znao, a imam 2 Dzojstika!

Dopuna: 16 Mar 2008 2:49

Znaci moze VT3 u dvoje? Do jaja...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1808 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 4 sakrivenih i 1750 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, amaterSRB, Bbbggg1979, Bgd123, Bubimir, celt, Chainsaw, Cirkon, comi991, d.arsenal321, Deki Duga Devetka, djonsule, doktor097, eagle.rs, Feller, gasa97, Ir, jalos, Jeremiah, Kakarotsvc, Komentator, lcc, Lucije Kvint, MadMike, mat, N.e.m.a.nj.a., nebkv, nelezele, nenad81, Nikoletina Bursac, novator, operniki, ozzy, panzerwaffe, Parker, Pero, Petarvu, proka89, Prometeus, raptorsi, raster12, Roksi, Solunac na steroidima, Srky Boy, tiho76, Troja, troki1971, Valter071, VekiJ, Vlada78, vlado_pg, zgoljo, Zorge, 800077