Problem sa citanjem USB-a

Problem sa citanjem USB-a

offline
  • Pridružio: 23 Feb 2008
  • Poruke: 610

Kada ubacim svoj USB radi sve normalno ali kada probam druge USB-ove nece da ih procita, probavao sam na drugim racunarima i radi ali nece na mom, zna li neku u cemu je problem ? Hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

USB-sta? Stick?

Nece svaki kontroler da radi sa svim USB uredjajima.
Jednostavno imas taj peh da imas los kontroler. Nisi jedini, i na mom kompu je USB kontroler jako izbirljiv po pitanju toga sta ce da prepozna, a sta ne.



offline
  • Pridružio: 23 Feb 2008
  • Poruke: 610

Heh, hvala bobby skontat cu onda nesta Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 854 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 9 sakrivenih i 768 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, ArchaBasha, Asteker, b_z_b, Bane5, BB, berste23, Bgd123, boromir, boxbole, bpop, Bubimir, Dannyboy, deki1001, Demostant, Djota1, dok80, DonRumataEstorski, dunavzed, Georgius, glados, gost321, Iii, ivan_8282, IvanMiletic, Ivoo, JK, Josef, Jozo74, Još malo pa deda, K a s p e r, KizJ, Kruger, Kudun, ladro, lord sir giga, maksi007, Marko00, mile79, milenko crazy north, Milometer, miso2709, nelezele, Nemanja.M, Nikoletina Bursac, novator, Oscar, padamacki, Parker, ping15, precan, procesor, Radio operater, repac, stevanito, Szigetwar, t.mile, Tas011, TBoy, tomo2, tuf, v82, Valter071, vdeki, Velizar Laro, vuk77, wolverined4, xAlex2, yrraf, Zanimljivo, zeka013, ZetaMan, Zoran1959, Zrcalo, 1324