Idol

2

Idol

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2003
  • Poruke: 4205
  • Gde živiš: U zlatnom kavezu

@thinker
U pravu si ne znam sta mi bi da otvaram ovu temu neka je "nadlezno lice" zakljuca



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Neka ... neka ostane kao primer za dalje komentarisanje ove i slicnih idolskih emisija.



offline
  • offman  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2003
  • Poruke: 3525

E, ali ima i druga krajnost. Da li je bolje biti idolopoklonik ili narcis sa egom formata kineskog zida (ili Mont Everesta, ne znam da li se to mjeri po sirini ili visini).

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

treba biti svoj, u granicama normalnosti

offline
  • Pridružio: 23 Apr 2003
  • Poruke: 320
  • Gde živiš: Medak III,Beograd

Naravno da ne treba sebi praviti idola,ali ni ne treba sam sebi da budes idol.
Nije fora samo ja pa ja.postoje i drugi.

offline
  • Pridružio: 10 Maj 2003
  • Poruke: 266
  • Gde živiš: bg

Ma renesansa je ostala u srednjem veku, sada smo kao malko napredovali, ali se ljudi i dalje mnogo prave pametni.Sto je najgore, egocentricnost je sve cesca pojava Sad Sad Sad

offline
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 855
  • Gde živiš: Bg / Ns

e znam da je tema stara, i da je ja sad vadim iz naftalina, al ako neko zna na kom sajtu mogu da skinem one "talente" koji su "pevali", tj. kreshtali u Idolu? Umirala sam od smeha dok sam ih gledala ...Hvala unapred!

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Meni su najsmešniji od svega njihovi "navijači". Strašno...

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

На које таленте мислиш?Ја нисам редовно пратио ту емисију али знам да су нпр они из No name-a баш фалширали Mr. Green

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

mislim da je prosle godine bila bolja

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1912 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 8 sakrivenih i 1823 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, alex71, amaterSRB, Apok, BaneM75, BlackTower, bluesky, boj.an, bojan_t, brane2208, branko7, CikaKURE, CrazyDiablo, Darth Malak, desmeki, Dimitrise93, djonsule, Dolinc, DragoslavS, drimer, fasko1505, Gama, Georgius, ghoost, Giskard, Goga, Grebostrek, Halabit, HrcAk47, Ilija84, IQ116, Jeremiah, Jomini, Kajzer Soze, ljubo70, Medojed, Metanoja, MiGac, Miler88, Miletić Zoran, Mis uz pusku, Morava71, mrdaak, nelezele, opt1, Panter, pein, probisic, promajauglavi, redstar011, redstar72, Regrut Boskica, repac, samoulogovankorisnik, sekretar, Semprini, Shadow soldier, Sharpshooter, SirOliver, Stevan2026, stibium51, tecataki, tritonus, tuf, Tvrtko I, umpah-pah, vathra, vazduh, voja64, Vojo06, vuksa72, Wrangler, XBMC, YugoSlav, zajcev1, Zastava, Zrcalo, zrno, Zukov, 79693, 800077