Papir za slike pri preštampavanju peglom

1

Papir za slike pri preštampavanju peglom

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

Treba mi papir, na koji moze da se stampa, a kada se preko njega predje peglom ostaje na majici ono istampano. Gde ima i koliko otprilike kosta?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

Mislim da se papir zove pelir, ako je to to na sta mislis. Mislim da sa njim moze i da se stampa i da se posle peglom preslika na majicu. Trebalo bi da ima u knjizarama da se kupi ali ne znam koliko kosta, raspitaj se malo..



offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Nije pelir ni u ludilu! Pelir je tanki papir koji su arhitekte ranije koristile za precrtavanje u fazi izrade skica za projekat, jer se lako providi... nemoj da bi na njega peglu, zapalices se! Very Happy

Vidi u "Sumadiji" u Knez Mihajlovoj, preko puta galerije SANU, oni su imali gotovo sve vrste papira...

offline
  • goust  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2005
  • Poruke: 1799

MoscowBeast ::Nije pelir ni u ludilu! Pelir je tanki papir koji su arhitekte ranije koristile za precrtavanje u fazi izrade skica za projekat, jer se lako providi... nemoj da bi na njega peglu, zapalices se! Very Happy

Vidi u "Sumadiji" u Knez Mihajlovoj, preko puta galerije SANU, oni su imali gotovo sve vrste papira...

Shocked
Nikako - pelir je tanak beli papir za pisace masine, a to sto arhitekte koriste je paus

offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

@goust

Znam sta je paus i lepo sam rekao za SKICE za projekat, a ne za sam projekat... Paus je nesto drugo...

U svakom slucaju, da ne idemo van teme, ne zove se pelir, pitaj prodavce da ti daju papir sa kojeg moze da se preslikava peglom na tekstil... Postoji i radnja u Knez Mihajlovoj (u stanu) koja radi slike na majcama, mozes njih da pitas kako se zove papir...

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

ja pelir koristim kad radim rekonstrukciju starih knjiga.On je veoma tanak i osetljiv.

Inace koristila sam i taj papir radila sam neke nalepnice za majce.Nisam ga kupila u BG tako da ti nemogu pomoci.

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Heh, kratko i jednostavno, taj papir se zove "papir za preslikavanje" i mozes ga nabaviti u bolje snadbevenim knjizarama.

offline
  • Pridružio: 11 Nov 2005
  • Poruke: 12

kod mene u radnji ima taj papir, proizvodjac je Pelikan, a naziv papira je T-Shirt Transfer. Cijena mu je oko 10E za 10 komada u A4 formatu.
btw, koristila sam taj papir i sasvim sam zadovoljna

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

@tanja_007

Da li to moze da se stampa sa obicnim stampacem ili mora neka posebna boja da se koristi??? Gde se nalazi tvoja radnja ? Razz

offline
  • Pridružio: 11 Nov 2005
  • Poruke: 12

ja sam stampala sa obicnim InkJetom. A radnja mi je poprilicno daleko (Doboj, R.Srpska)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1019 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 8 sakrivenih i 928 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, amstel, Andrija357, aramis s, ArchaBasha, Aristotle2002, Avalon015, awathorn, blake, bobo85, bokicacar, bolenbgd, bpop, brufen, Bubimir, ccoogg123, cemix, Cigi, cikadeda, darcaud, DeerHunter, dejan1972, dusanobr, esko_hz, Goran_, gost321, GveX, iceburn, IvanMiletic, jalos, jodzula, kalens021, kinderpingvin, kozhedub, KUZMAR, lord sir giga, malimedo01, MDrasko, mercedesamg, mikrimaus, Milan 84, milenko crazy north, MILO-VAN, miodrag, mir, Mis uz pusku, mladen.zovko, Nemanja Opalić, Nemanja.M, neutrino, Nikoletina Bursac, Nobunaga, Permaldar, Pero, picknick, pirke96, PO1974, precan, predragc, Radula, RD84, Sharpshooter, Simonsen23, Sirius, skvara, Smajser, srđan, sslay, tamno.nebo, Tanasko95, US_Rank_0, Valter071, vazduh, Veless, veljko82, VJ, Vladko, Vrač, Warrior, wolverined4, xAlex2, 787, 2001