Custom Blog- Da li valja ?

2

Custom Blog- Da li valja ?

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2007
  • Poruke: 73

Ne radimo mi ovo zbog naseg svidjanja nego zbog posetioca ,broj posetioca je finalna ocena sajta da si dobro uradio posao (najvrednija ocena)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1050 korisnika na forumu :: 86 registrovanih, 10 sakrivenih i 954 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, bojankrstc, bolenbgd, boromir, Bubimir, cifra, Ciri1994, comi, deLacy, DezurniOperativni, djboj, Doc, Dovla 1980, DS01, dule10savic, esko_hz, Georgius, Giskard, goran.vvv, gorval, Hans Gajger, hyla, iceburn, IpMan, IQ116, JOntra, Kajzer Soze, Kenanjoz, kibihrchak, kingkong1947, Krusarac, laurusri, Lazur_01, Lep1na, lord sir giga, MarijaC84, Marko Marković, Marko00, MaRtInsrbija1993, maxim_von_burdengate, Metanoja, mikrimaus, Milan 84, milenko crazy north, Milometer, mishkooo, monomah, N.e.m.a.nj.a., nelezele, nemkea71, nenomir, Nole, Ognjen D., pein, perko91, Pero, ping15, pirke96, Pururin, radza1, Remain, RJ, rovac, Sevatar, skvara, Smiljkovich, stegonosa, tomigun, tomo2, tritonus, Tumansky, Ulzana, vazduh, Velizar Laro, vidra boy, Vića, VJ, Vlado82, vladom6, VNVK, vobo, Vrač, Warrior, wolverined4, zgoljo, zokizemun