gde sam mozda pogresio

2

gde sam mozda pogresio

offline
  • Pridružio: 22 Sep 2005
  • Poruke: 26
  • Gde živiš: Nis

Sve je u redu neznam kako se raspao



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Sep 2005
  • Poruke: 146
  • Gde živiš: Valjevo

bokilamp ::Sve je u redu neznam kako se raspao
Evo kako, mada ja sto se vidi iz prilozenog koristim Mozilu Forefox 1.5, elem
... Meni je pomeren prema sredini tako da linkovi ( citaj tekst ) ne stoje isto kao na ostalim stranicama nego odvojeno od leve strane.
Jedino ako nije namerno, mada mislim da i ako je deluje ruzno!!!
Otprilike ovako!!!
A evo ti PrintScrieen pa pogledaj.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Pozdrav! Crying or Very sad



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7919 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 4 sakrivenih i 7850 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ailton, Apok, Asparagus, Asteker, BB, Cicumile, Cirkon, Clouseau, dejan.7951, deks, Djota1, djuradj, dule10savic, dushan, Dusko_Dugousko, Džekson, g_g, GveX, Hans Gajger, hellenic, Ivica1102, Jager715510, jalos, K-1A, kaisarevic1, Kajzer Soze, Kalem, kolle.the.kid, ludvig 78, Marko88, Mcdado, mean_machine, mercedesamg, milanstankovic087, milenko crazy north, Miler88, miljannis, mist-mist, mladen.zovko, moldway, nelezele, Niki2024, OgnjenMitric, OKT, pisac12, PO1974, Promising0, Pururin, Radogost, radoznao, royst33, sap, sasovsky, shlauf, skok, sspp, superwhy, The Boss, tritonus, vathra, vuksa72, Wehicle, YugoSlav, ZetaMan, Zoca