Srpski hakeri napali sajt albanske poste

Srpski hakeri napali sajt albanske poste

offline
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 40
  • Gde živiš: na jugu srbije

Srpski hakeri su danas napali vebsajt albanske pošte ubacujući na sve stranice sajta srpsku zastavu i parolu "Kosovo je Srbija".

"Ko god je danas pre podne otvorio sajt Postashqiptare.al bio je suočen s velikim iznenađenjem koje su posetiocima tog sajta priredili srpski hakeri", izjavio je vicedirektor Albanske pošte Fadilj Smajljaj italijanskoj agenciji ANSA.
U ranim popodnevnim časovima, napadnuti vebsajt je zatvoren dok stručnjaci pokušavaju da utvrde kako se upad mogao desiti.
"Zatražili smo od firme koja se stara o našem sajtu da nam objasni šta se i kako desilo", izjavio je Smajljaj.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

---------------------------------------------



Mislim ..... ne znam sta da mislim.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1116 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 2 sakrivenih i 1104 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: BZ, Deki Duga Devetka, djordjemiklusev, DuškoMraz, Jager715510, kasikaz, Konda, LukaRovca, milanstankovic087, Saša31LPB