Posao frontend programera izvan IT sektora...gde ?

Posao frontend programera izvan IT sektora...gde ?

offline
  • Pridružio: 23 Feb 2015
  • Poruke: 88

Drugari, pozdravljam vas.

Ako je neko raspolozen i ima iskustva kao frontend programer, a radi van IT sektora, zamolila bih da odgovori, a i svako drugi ko se razume.

Kao samouki programer, gde se moze raditi a da to nije IT sektor ? Kakva je situacija n.p.u skolama ? Znam da je isplativiji IT sektor, ali me ipak zanima kako neko ko nema diplomu programera moze i negde drugde da radi bez te iste diplome ? Postoji li mogucnost da neko kao master dipl ekonomista, a ujedno i samouki programer, moze i to svoje znanje programera negde da iskoristi van IT sektora ? Uzimam u obzir i neki eventualno sertifikat...gde se to moze primeniti ? Da li je iko polagao neke ispite razlike i stekao zvanje informaticara ?

Razlog pitanja...manje stresan zivot, a i dalje ljubav prema oblasti za koju pitam.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1038 korisnika na forumu :: 45 registrovanih, 4 sakrivenih i 989 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., bb929, Bbbggg1979, bigbear, Brankojle, BUDDAR70, C-Gun, celik, CHARLIE JA., crnogorac, d.arsenal321, Dioniss, dukajov, Gogi_avio, goxsys, GT, Ivoo, Jaxupa, Jeremiah, Jezekijel, JOntra, Kobrim, kutija11, leopard83, milos97, nenad81, novator, Pilence, Pururin, radoznao, ruma, sasics, Savantije, Shinobi, skvara, styg, SympathyForTheDevil, Vlad000, Vlado82, voja64, vukajlo71, zlatkoa987, Zorge, 79693