|
Poslao: 01 Apr 2006 23:22
|
offline
- Bane12

- Super građanin
- Pridružio: 11 Sep 2005
- Poruke: 1282
- Gde živiš: Pa gde i do sada
|
New Sphere XP mali programcic negde oko2.3 MB
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Welcome to the SphereSite. The site where you can find innovative interfaces based on SphereXP - the world's number one three-dimensional desktop. Feel free to download and try out any of the projects. The two currently existing applications are SphereXP and SphereXPlorer. Every response is appreciated. (eventhough I don't have time to reply to most of you) Use the forums to discuss suggestions or problems.
The Sphere is theory of an 3D workspace represented by a sphere. The user is exactly in the middle of it. All objects are situated around the user. He can easily turn around and manipulate with them. They can be moved around according to some rules. You can bring them closer to the view port or send them back. The theory can be applied to almost any known program. Starting with the desktop interface. Now continuing with a web browser.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Apr 2006 16:25
|
offline
- ZoNi

- Free Your Mind!
- Pridružio: 26 Feb 2005
- Poruke: 5757
- Gde živiš: Singidunum
|
miloske ::'ajde jedno glupo pitanje, kako se zove program koji mi namesti ikonice na desktopu tako da se uvecavaju kad predjem misem preko :d ??
Y'z Dock sam ja koristio...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Apr 2006 20:00
|
offline
- Pridružio: 09 Dec 2004
- Poruke: 6488
- Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***
|
I Ima ... ona lupa valjda ne znam kako se bese zove...
Probaj da nadjes ovde... ova firma je pravila taj program "Loupe"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Apr 2006 22:52
|
offline
- Pridružio: 13 Avg 2005
- Poruke: 164
- Gde živiš: Banja Luka
|
one AlienAqua "ikone" su mi baš simpa, pa sam bio vrijedan i prebacio ih u .ico format, pa neće biti problema da se postave. Dimenzije su 64x64.
ko voli nek izvoli...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Apr 2006 13:10
|
offline
- purple

- Elitni građanin
- Pridružio: 02 Apr 2005
- Poruke: 1516
- Gde živiš: # :(){ :|:& };:
|
e a jel neko zna kako da editujem malo ovu default xp silver temu u photoshop-u ili nekom drugom programu..?
ako i ima da se skine vec editovana takva rado u kliknuti na link..malo bih da je zastaklenim i ispoliram a i ovi buttonsi su stvarno ono..
thnxx..
Dopuna: 15 Apr 2006 14:10
da li postoji neki GNOME like shell za windoz..
rado bih ga instalirao,gotivim GNOME
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Apr 2006 16:16
|
offline
- ZoNi

- Free Your Mind!
- Pridružio: 26 Feb 2005
- Poruke: 5757
- Gde živiš: Singidunum
|
purple, imas puno gnome visual style-ova za XP...
stavi prvo npr. XPize, da bi mogao da mnejas VSove, pa onda potrazi neki "gnome-like" ovde:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Apr 2006 16:48
|
offline
- Bane12

- Super građanin
- Pridružio: 11 Sep 2005
- Poruke: 1282
- Gde živiš: Pa gde i do sada
|
evo je jedna dobra verzija za Vistu teska je 49,2MB isto je bitno jako je laka i za deinstalaciju i normalno free
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|