Problem sa desnim klikom

Problem sa desnim klikom

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2005
  • Poruke: 204

Pozdrav!
Imam problem tako što ne mogu da kada otvorim desnim klikom na neku od particija da otvorim ''Properties''
Non stop mi otvara prozor, slika dole!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 19 Jan 2015
  • Poruke: 97

Jesi li probao sa restartom OS-a?



offline
  • Pridružio: 05 Jul 2005
  • Poruke: 204

Jesam i sve je po starom

offline
  • Pridružio: 19 Jan 2015
  • Poruke: 97

Vredi uraditi repair OS-a na datum kada je sve bilo u redu.

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2005
  • Poruke: 204

Napisano: 20 Okt 2025 15:54

Probaću svakako

Dopuna: 20 Okt 2025 17:28

Uradio sam repair i izbacio mi je ovaj prozor

offline
  • Pridružio: 19 Jan 2015
  • Poruke: 97

Idi na komandu 'Sistem restore".

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Pokreni CMD kao administrator i unesi :

sfc /scannow

Pogledaj i DISM

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 652 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 8 sakrivenih i 590 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Acivi, Asparagus, Asteker, Betty25, black venom, Boris.A, boromir, d.arsenal321, Dimitrise93, doragan, Dzambas, Džekson, efektiva, Glavonja049, Imperator_Aleksandr_lll, Ivan Germanovic, ivanR164, Ivoo, jalos, Jecmendo, JOntra, Jose, Još malo pa deda, Lance Guest, Lucije Kvint, MagicniHerpes, mainstream, Mali Rambo, Mamadu, marsi, MaschinenPistole, mean_machine, MK10, Mldo, munem, Mzee, nixos, Panter, pein, Pilence, ping15, S-G, S2M, Sevatar, Sevetar, Sirius, Smiljkovich, Srki98, StankoVrankovic, toshevski, vazduh, VJ, Zastava, zziko