Secate li se AudioGalaxy-ja?

Secate li se AudioGalaxy-ja?

offline
  • Pridružio: 21 Avg 2003
  • Poruke: 59
  • Gde živiš: ispred monitora

Ima jedan sajt koji radi na isti fazon, ali nije ni izbliza toliko popularan.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Na zalost sto je neki P2P share program popularniji to je veca sansa da ga
ugase zbog povrede autorskih prava.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Sep 2003
  • Poruke: 31

isprobao sam... ali nista nece moci da stigne dobri, stari audiogalaxy *smrc*



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 945 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 6 sakrivenih i 871 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, Andrija357, Aristotle2002, bavar357, Bo96, Bobrock1, bojanM84, boromir, Boskovic, Botovac, bukefal, curiosity, d.arsenal321, Dannyboy, DavidA, dule10savic, Džekson, esko_hz, EVIDENTICAR, gregorxix, GT, In_hero, Jeremiah, Jozo74, Kajzer Soze, KizJ, Kvaka22, lord sir giga, LostInSpaceandTime, LUDI, MaksicZoran, mercedesamg, Mi lao shu, milanpb, milbos, milenko crazy north, Milometer, Nikoletina Bursac, nnovakis, obsc, OgnjenMitric, oldtimer, Panter, pein, Pekman, peradetlić, Permaldar, Petar25, radza1, rakivan, SamoGledam, Sirius, Sonic, svnedelja, synergia, tomigun, tomo2, TRAVUNIJA, Tribal, Tumansky, Tvrtko I, ujke, vaci, x011, XBMC, YugoSlav, zlaya011, 79693