CISSP

CISSP

offline
  • Pridružio: 19 Dec 2010
  • Poruke: 1106
  • Gde živiš: Beograd

Zanima me nesto vise o CISSP sertifikatu. (https://www.isc2.org/cissp/default.aspx)
Da li postoje trening centri kod nas ili je samo online? Takodje me zanima poredjenje sa CompTIA Security+ sertifikatom... koji je bolji, laksi za polaganje i slicno. Ako neko ima pomenuti CompTIA sertifikat, bio bih zahvalan da podeli sva moguca iskustva samnom.

Sva misljenja su dobrodosla. Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1180 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 8 sakrivenih i 1083 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, _Rade, AleksandarV, Andrija357, avijacija, bigbear, bigvlada, bojank, BraneS, Cavendish, Cicumile, Cigi, Cirkon, Clouseau, d29, darionis, desmeki, DezurniOperativni, djuradj, dolinalima, Duce, dule10savic, dusan.l, dzoni19, ElGenius, elviper2, EXIT78, Gerilac, GH69, goran.vvv, Grebostrek, ISOF, Jester, JOntra, Kajzer Soze, kikisp, kolle.the.kid, Krusarac, loon123, Markan90, MaschinenPistole, mat, maxim_von_burdengate, mean_machine, mercedesamg, Mi lao shu, miki kv, milanpetkovicv, MiloradKomadic, MiroslavD, mkukoleca, mladen.zovko, Mrav Obrad, nebkv, neko_drugi, Nemanja.M, OldKresoje, pajkan, pein, Pekman, ping15, PlayerOne, Polemarchoi, precan, procesor, redstar011, RommelBL, rovac, royst33, simicnenadbg, Simonsen23, Sky diver 29, Smiljkovich, Smor, spalev, Stevan2026, taomaster, Topaz9, tritonus, Tvrtko I, ujke, VJ, vrgudinac, XBMC, zeka013, zokizemun, Zrcalo, zubri, 787