kav,za,ad-aware,spybot

5

kav,za,ad-aware,spybot

offline
  • Pridružio: 30 Maj 2005
  • Poruke: 274
  • Gde živiš: Gondor

Tu si u pravu.Sa KAV-om ide odlicno to sam i ja primetio.Jedino sto verovatno nisam imao dovoljno zivaca da ga provaljujem.
Hvala na info,poslusacu te ako se budem vratio na Outpost.Trenutno probam ovu ZA 6.0 betu.Nije losa ali ponavljam,ZA i KAV-pas i macka.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

@Aragon
Da li se kolju i u toj novoj verziji?



offline
  • Pridružio: 30 Maj 2005
  • Poruke: 274
  • Gde živiš: Gondor

^next^ ::
Da li se kolju i u toj novoj verziji?

E,nemam pojma pravo da ti kazem,ne usudjujem se da probam jer su mi one prosle verzije napravile pokolj (non-stop restart).Prosla verzija ZA nije imala skeniranje AV-om (ali odlican firewall) pa sam zato hteo da stavim i KAV,ali sada ova beta ima bukvalno sve.I +,ima trista opcija za podesavanje.

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2005
  • Poruke: 373
  • Gde živiš: Beograd

Kolju se

offline
  • Pridružio: 30 Maj 2005
  • Poruke: 274
  • Gde živiš: Gondor

Ma,pretpostavio sam da se nista nije promenilo medju njima,jos uvek se ne vole.I zato kad hocu da uparim,ZA i AVG (recimo),KAV i Outpost.Tu sam siguran da nema klanja.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1093 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 8 sakrivenih i 1009 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AK - 230, AMX72, Apok, Banovo Brdo, Bickoooo, Boris.A, Borski1977, Bosnjo, Brankojle, Bubimir, Cicumile, Ciri1994, cyprus, darkojbn, DDragoje, debeli, DENIRO, Der Rote Baron, Dorcolac, dradex, Georgius, Gogi_avio, gregorxix, Hitri, Iskander, ISOF, ivan979, jarovitt, JOntra, K a s p e r, knutveliki, Krusarac, Marko Marković, mat, MB120mm, mercedesamg, milanpb, Milanče222, minke, Mis uz pusku, Mićko, mladen.zovko, mmelezovic, nikoladim, OldKresoje, Oscar2, Permaldar, Pero, proka89, Ray1973, Remain, Robin, Rok A Bit, Sale0501, Shilok, Shinobi, Srki98, stalja, stegonosa, synergia, tomo2, Topaz9, Tvrtko I, v82, vidra boy, Vlad000, Vlada78, VNVK, Volkcho, vpetrovic, vukajlo71, Werdum1, XBMC, ziggga, Zorge, 79693