Blog korisnika Freia
| Nije zlato sve sto sja | |
|---|---|
| 09 Dec 2006 16:13 | Idi na vrh |
| Nemoj da brigas,brigas.
Zivot se stara. Dok bude ljudi,bice i para. Nije zlato sve sto sja
nastavak sledi , uskoro valjda... |
|
| Jel imate rupu? | |
|---|---|
| 11 Okt 2006 14:53 | Idi na vrh |
| Svoju, kad se izbedacite?
Kako vam deluje ona i sta vam znaci? Jel imate jednu ili vise? sta radite s njom kad je se zasitite? zakopate ponovo da je sacuvate ili zatrpate ili opet idete da trazite novu rupu? na kraju rupa ko rupa.. ... samo cu malo da se poigram
jos vidim! uhm, I need stuff!.. I guess maybe food.. and.. clean stuff?? |
|
| Jos danas | |
|---|---|
| 02 Okt 2006 22:15 | Idi na vrh |
What would you do? ----------- Dopuna: 02 Okt 2006 22:19 --------- jeli bi bilo mnogo, malo, sasvim dovoljno da konacno napravite odluku za onim sto hocete u zivotu? |
|
| tiringerian-kajanje | |
|---|---|
| 01 Okt 2006 12:12 | Idi na vrh |
nisam jos videla blog koji je tiringer otvorila o kajanju. ne znam, danas posebno imam inspiraciju da takav jedan otvorim, pa da prosvetlimo jedni druge.
sta vam u zivotu znaci kajanje? kajanje je potrebno, ako.. kajanje je nepotrebno, ako.. kajanje je korisno kajanje nikad ne moze da bude korisno.. kajanje je po meni logicna pojava, jer kao ljudi gresimo. Stoga bi trebalo da bude potrebno u zivotu, da nas spreci od suvise (?) gresaka? Sve to zavisi od naseg odabira kako plasiramo kajanje u zivotu. Da li uzimamo za dobro sto kajanje izazove.. ili ignorisemo ili mozda nesto trece? kakvi su vasi stavovi, i vasa iskustva? pretekao si me snup.. |
|
| znacenje treptaja... | |
|---|---|
| 25 Sep 2006 21:00 | Idi na vrh |
| hrabrost, volja, pamet- glupost. mrtvo osecanje. treba banovati zauvek iz proslosti, da ne prekoraci buducnost i zaigra kad zalazi sunce i poigra zmurku, dok vidis ono sto verujes i verujes, da mira ima. kad pogura noc dan.. da odmori.. samo na par sati, u vecnosti. mnogo nije, recice. mnogo nije... Nacices ga, ponovo.. ugledaces s druge strane horizonta, kroz sito kad ga budes trazio.. i procuo ocima, dok nocne te ptice zavaravaju krestanjem i pokretima krila.. koja odzvanjaju u usima.. i zatvoris oci, na istom mestu. isti krug, pred zalaska sunca stojis, i ne pamtis na sta ti je stao pogled.. i zasto ga gledas...
Znacenje treptaja Gubim se sve vise u sebi Neprekidno smenjuju se Topli i hladni talasi Vrtlog me uspavljuje u nesvest Ali ostajem svesna- Znacenje vrlina Zasto uopste koristiti.. Zasto priznati.. Zasto ne osecam svoj san!? Da je moj I zasto se setam iz jednog u drugog Kad najmanje zelim.. Kao u losem filmu Film koji nije film. Recencija netrazena. Traka zabacena. publika, nevidljiva. Kraj postaje pauza. Dok ja trljam oci, Nestao je svet Kojeg, ostalo je, Samo Da gledam- praznim pogledom, Pocepane haljine,golih ramena..! Ne, i.. hladnog lica Trepni - mi je jedina misao... Trepni, ako smes… Begunica, svog srca... Veruj u svoje obecanje. Moje i ne postoji. ----------- Dopuna: 25 Sep 2006 21:04 --------- cemu dodeliti vrednost? i najvaznije.. Zasto ? ----------- Dopuna: 25 Sep 2006 21:12 --------- moja radost.. je li rodjena za druge? Eh da postoji nesto kao zaborav... varka je. prve klase. |
|
| Madagascar vs growing pains? | |
|---|---|
| 14 Sep 2006 06:01 | Idi na vrh |
| I hate living in a zoo- but can I break out? Citat:oh yeah.. , I have a career.. remind me, why do I have one, anyways???! Tok je takav. Da smo lutkice i cifre.. i da se posle bacamo kao carapice..kad nam odkuca vreme za penziju ili..Tad nas zivot nosi nase ime. Dok smo zivi.. izgleda nesto poput ovog: stariji visoko skolovani davno su izgubili moral za borbu. delom zbog viska novca, delom jer ih mrzi. * * * fizikalcima se za razliku unpred izvinjavas za razliku u nivou. * * * Drzavi ometas ako zelis porodicu pre 35 Ranije, bices odbacen od iste * * * Kasnije, od porodice * * * iscedice te za svaki 0,01 dollar cent sto ne sluzis (zajednicu) u korist.. teritorije. (...) * * * onemogucice ti se zivot... a ti ces ga happy though na skrgama.. "proziveti".. u rekordnom vremenu * * * deci ne mozes da obecas svoje nekadasnje snove... * * * jer si i sam prestao da verujes u njima... * * * radja se sarena laza (...) * * * koristi se po upotrebi i prazno i supljo, smrtno, kao i mi sto smo * * * zivot je tvoj! kad se utvrdi, od kad do kad si ga ziveo.. i onda nosi tvoje ime... * * * kako sacuvati kozu u bazenu punih pirana? ili ti zajednici punoj "individualaca"? koja je u stvari zapravo bazen pun pirana i sta ce, na kraju, zebra,lav, nilski konj i zirafa na plazi ???? *** dodajte vase neke konstatacije koje po vama cine zivot (medju zivima) |
|
| Naked Shoes.. | |
|---|---|
| 07 Jul 2006 20:04 | Idi na vrh |
| ...
You can.. try.. to hold them together.. You can... try.. to make them look better... You can... try... to turn them.. into something different.. You can...try.. to change their appearance.. completely...to fit your ideals.. You can...try.... to do it.. in the name of... whatever virtual reality you see during the moment... Change your perspective.
lepo..
Kruto..
uzmite u obzir, napor svih onih koji su igrali i igraju ulogu u pravljenju ovih slika.. osoba u pitanju, kojoj se desilo, okolina, fotograf... i prisetite se.. na koji drugi nacin mozete da raspodelite.. vase sopstvene misli.. energiju.. pre nego sto utvrdimo.. bilo sto, vezano nam za ljubav. ...
...
It's safe.. ...
Truth is in the eye of the beholder..if you didn't know before ----------- Dopuna: 22 Jul 2006 11:03 --------- ... ... The sky is falling…
Chicken Little, the sky is falling. by M.B. Stephens. .... or not... :-)
|
|
| Tepih iz mog spomenara... | |
|---|---|
| 09 Jun 2006 19:27 | Idi na vrh |
| Da da.. fali nama.
U mislima. Ali nikad kao onima kojima stvarno- … nesto …. fali. (…) Zdravi, i pravi .. , Bogu hvala … i toj rodbini.. koliko god, zna da smara, kad im je dosadno...- Otrgnuto mi je danas jedno decije secanje. I kao odrastla osoba, se gubim pomalo, u procesiranju te cinjenice, koja je prouzrokovala to. Pored gomilu SD, ND,DD, u osnovnoj i srednjoj pa nadalje, imala sam i drugarice s kojima sam najvise volela da budem u tisini, i bas tad nam druzenje bude super. Jednu takvu drugaricu znam od prvog razreda do kraja cele osnovne. I iz komsiluka. Kasnije i dobar deo srednje skole, isle smo jedna po drugu ujutru, da bi zajedno isle u skolu ... Tako sam se susrecala sa njenim roditeljima, sestricama. Strasni ljudi, fenomenalno dobri.. Posle srednje, krenem ja na studije... i ona tako nesto.. pokusavala… volju da radi u policiji.. ili nesto slicno tome.
I tako, od tog momenta prodje osam godina. I keva mi nedavno prenese njene pozdrave, jer ju je srela, i isto tako juce sretne je, po drugi put. Da bi na pitanje moje majke “kako su ti roditelji”, odgovorila da je osim nje i njene (prve) sestrice, njena celokupna porodica(majka, otac, sestrica, mali brat) bas tad ('98 ) nastradala za vreme jednog zemljotresa. Njih dve su nekom srecom ostale zive. I barataju od tada same. Bese to, pre osam godina .... I dok sam ja zivela obicnim zivotom jedne tinejdzerke... i kao... lupala (i jos kao) glavu.... (yeah right Da. fali nama ... Nista .. Osim pameti ... There goes my carpet.. Unnecessary loss? |
|
| adfectus affectus, sacrificum ratio | |
|---|---|
| 04 Jun 2006 09:34 | Idi na vrh |
Ljudskoj gluposti i bezobrazluku nikad kraja. Preostaje ni cudjenje.
ili kako skinuti budalu sa ledja? |
|







