Hvala za sve!!!

Hvala za sve!!!

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2006
  • Poruke: 475
  • Gde živiš: U snovima...

Samoca pece,ne da mi mira,
svaka pjesma u srce dira,
tebi se nadam i za tebe disem,
ove stihove tebi pisem.

Hvala ti za ljubav i srecu,
bicu fina i mijenjati se necu.
Slusacu srce i razum,a ne druge,
sad znam,s tobom nema tuge.

Zamisljam kako stojimo na kisi,
ispod svjetiljke oblika polulopte koja na nebu sja,
tu sam da ti pruzim ruku i da znas da volim te ja.

Samo cu tebi ljubav dati,
volim te i zelim da te sreca prati,
svaki uzdah poklanjam tebi,
jer da nije tebe ni mene bilo ne bi.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • jekka 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 01 Jul 2006
  • Poruke: 21
  • Gde živiš: izmedju ničega i svega

Zanimljiva ti je ova pesma!!! Napisana u jednostvno klasicnoj formi koju inace i ja preferiram. Divno je imati inspiraciju za pisanje kada si srecna, kod mene je uglavnom obratno...
Cestitam jos jednom, i nastavi ovako!



offline
  • Pridružio: 30 Jun 2006
  • Poruke: 475
  • Gde živiš: U snovima...

Pa nije bas da sam bila srecna u trenutku dok sam pisala,samo sam se prisjecala srece i osobe koja je zasluzna za nju.Ali,jesam srecna na neki nacin sto sam imala priliku upoznati takvu osobu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1076 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 7 sakrivenih i 1029 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., Apok, bladesu, bufanje, DonRumataEstorski, draganl, Duh sa sekirom, Fabius, FileFinder, Frunze, goxin, GveX, Istman, kinez88, Kubovac, kybonacci, mackenzie, mean_machine, menges, milos.cbr, mkukoleca, Papadubi, Parker, pavlo, raptorsi, ruma, sevenino, Sirius, slonic_tonic, sombrero, Srle993, stankolich, Steeeefan, styg, uruk, vlada035, YU-UKI, zdrebac, zillbg