Obrok

1

Obrok

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Obrok


Mrzi me…
Mrzi me svaki put sve manje
Osetim to prilikom svakog obroka
Osetim to u njenoj glavi
A ljubav vecnu sam joj dao
Kada sam je cerkom mraka napravio.

Secam se jos tog dana
Dana kada sam je zavoleo
Kada nam je krv uzavrela
Kada sam je video i u tami uzeo.

Sada setamo mracnim sokakom
Zajedno smo na veceru krenuli
I osetim njenu mrznju, njen strah
Zbog ovog obroka po koji idemo.

Oboje smo ga osetili
Kako pijan tumara i pada
Jos jedna propalica ovoga grada.
Otpadak drustva sada u bari lezi.

Cutke prilazimo da ga podignemo
Iz kaljuge te uklonimo
Dok ja i ona isto mislimo
Ista ideja nam kroz umove prolazi.

Pogled njegov izbegava
Postaje halava a mrznja njena sve manja
Dok ja drzim nas obrok
Ona zube u njegov vrat zariva
A u sebi misli sta je to postala.

Oblizuje krv sa svojih usana
Gledam u njeno predivno lice
Koje tama polako obavija
Dok ona polako opet te reci izgovara…

Jos ljubavi moja
Za ruku je polako hvatam
Po jos jedan obrok polazimo
I sa tamom se polako stapamo...


by Mad Zec



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 463
  • Gde živiš: Beograd

vrh vrhova...
jeij,...mnogoooo dobro!
wow
divno i shjuper!
;-)



offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

najezih se...
ovo je ubedljivo najbolja pesma koju si do sada napisao
ako uzmemo u obzir da si poceo da pises skoro, ti ubedljino najbrze 'sazrevas' kao pesnik... brze i od mene.
Nemam zamerki ovog puta, pesma je bas jaka i upecatljiva!
Iznenadjen sam ovim...

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

true metal song Wink - but long Smile

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2004
  • Poruke: 145
  • Gde živiš: Beograd-Borča

Pesma je carska!!!

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Ovo je horor zanr Wink

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Vodolija ::Ovo je horor zanr Wink
Pazi kada sam i ja pomislio na to isto Very Happy

offline
  • offman  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2003
  • Poruke: 3525

Vodolija ::Ovo je horor zanr Wink

true, true.

Možda Zeca vidimo u Holivudu za koju godinu. Very Happy

offline
  • Pridružio: 07 Feb 2005
  • Poruke: 86
  • Gde živiš: Novi Sad

Bas je ok Zeceva poezija...Meni se svidja

offline
  • Piksi  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 2435

@AvonGirl021
Ihhh...pa ne znas ti jos ko je Mad Zec Very Happy Wink
Mada....i on zivi u Novom Sadu !

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3580 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 9 sakrivenih i 3481 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, aleksandar11332, alke12, Antoni S, bankulen, bojan1234, bojank, Boskovic, Brankojle, C-Gun, Cavendish, cenejac111, CikaKURE, Crazzer, darkkran, debeli, Dejan_vw, deLacy, Don, Draganeli, drale12, DrNeoCortex, dushan, Dzoni70, Dzuki, esko_hz, Feller, Glavonja049, gregorxix, Hardenberg, hattori, Jager715510, Jeremiah, Jonbonjovi, Kapetan Hadok, kybonacci, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, M855, MaschinenPistole, MB120mm, Medojed, Mercury, Metanoja, milanstankovic087, milenko crazy north, Ne doznajem se u oružje, nemkea71, Niki2024, OKT, Oscar2, ozzy, Pale2025, panonski mornar, Papadubi, Pavel Medved, Peruta, PlayerOne, Posmatrac77OKB, raketaš, rakivan, raso76, Regrut Boskica, Remain, Remarqe, repac, rodoljub, samo_srpski, Sevatar, Sharpshooter, ShtagodShtagod, Sirius, skok, skylab1111, Srki98, sslay, sspp, stegonosa, Tas011, vaci, vaso1, vathra, VBoss, VekiJ, Vlada78, Volfero, vuksa72, Wrangler, zule2, 800077