Test antyspayware programa

Test antyspayware programa

offline
  • 001 
  • Građanin
  • Pridružio: 12 Jan 2005
  • Poruke: 157

Pogledajte malo ovaj test antyspyware programa i dajte komentar sta mislite o tome.

Kao sto vidite 1 mesto drzi SPYWARE eliminator,2 mesto SPY sweper,a 3 SPY doctor.

Testirao sam probno svu trojicu bas da vidim i mogu vam reci da ovaj program sto je na prvom mestu se stvarno najbolje pokazao jer mi je za razliku od ove druge dvojice nasao 4,5 problema koje ovi nisu pronasli i registrovali.

evo pogledajte test pa probajte i sami da testirate pa da usporedimo:

adwarereport.com

Dopuna: 15 Feb 2005 19:10

001 ::Pogledajte malo ovaj test antyspyware programa i dajte komentar sta mislite o tome.

Kao sto vidite 1 mesto drzi SPYWARE eliminator,2 mesto SPY sweper,a 3 SPY doctor.

Testirao sam probno svu trojicu bas da vidim i mogu vam reci da ovaj program sto je na prvom mestu se stvarno najbolje pokazao jer mi je za razliku od ove druge dvojice nasao 4,5 problema koje ovi nisu pronasli i registrovali.

evo pogledajte test pa probajte i sami da testirate pa da usporedimo:

adwarereport.com



Da dodam da tek sad posle testova sa ova prva dva programa vidim koliko su ovi free programi sto ih vecina nas koristi u stvari nepouzdani tj.propustaju dosta(mislim na recimo AD-adware,spy bot i sl).



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 816

http://spywarewarrior.com/asw-test-guide.htm
malo mator test al po meni mnogo realniji od ovog sto si naveo koji izgleda sluzi samo kao promocija za SPYWARE eliminator

edit: SpyEliminator i SPYWARE eliminator su dva potpuno razlicita programa. Malo sam se zaebo



offline
  • 001 
  • Građanin
  • Pridružio: 12 Jan 2005
  • Poruke: 157

Ne znam da li je samo reklama ili ne,ali znam da kad sam skenirao sa jednim od ova tri programa da su mi nasli probleme ,dok su ad-adware i spybot pokazivali da je sve u redu.

offline
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 816

na testu koji si naveo se nigde konkretno ne navodi sta su koristili tokom testiranja sem ovoga
Citat:Every month we assemble a test PC with many different spyware files (“bait”) loaded on it. We then scan the test PC with each product and examine the log files. We record the test results and start over with the next product. Each product is tested from a clean OS install image to ensure that each product starts on even ground.

Okaci onda log fajl da vidimo sta su ti nasli.

Offtopic: Koji je q..c ovom forumu ? Cas radi normalno cas ode u pm
Evil or Very Mad

offline
  • 001 
  • Građanin
  • Pridružio: 12 Jan 2005
  • Poruke: 157

Ovaj prvi je nasao sledece :

Virtual Bouncer-ADWARE
Clearsearch -ADWARE
Coolwebsearch-BHO,ADWARE

Onaj drugi:

Adminmagic 1.0-KEYLOGGER
Freescratchandwin-ADWARE

Onog treceg nisam testirao.

A AD-adware ne prijavljuje nista po njemu je sve u redu.

Spybot-on prijavljuje samo ono sto i uvek prijavi DSO EXPLOIT

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Vrlo zanimljiva tema, jedna od boljih.
Prvom prilikom ću pogledati i pročešljati pomenute programe pa javljam svoje utiske.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 955 korisnika na forumu :: 38 registrovanih, 5 sakrivenih i 912 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., Atomski čoban, bokisha253, BORUTUS, Bubimir, Caruga5, cavatina, darios, debeli, Dovla, esx66, Frunze, Georgius, ILGromovnik, Još malo pa deda, Kubovac, kunktator, Marko Marković, MB120mm, Metanoja, mikrimaus, mrav pesadinac, nenad81, panzerwaffe, pein, Romibrat, ruma, saputnik plavetnila, stalja, Steeeefan, suton, torivoje, Trpe Grozni, vasa.93, Vlajman1957, VP6919, šumar bk2