Veliki Anti-Spyware Test

1

Veliki Anti-Spyware Test

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2005
  • Poruke: 525
  • Gde živiš: beograd

Odradjen u reziji ekipe casopisa "Mikro"

dalji text sve govori

http://www.mikro.rs/arhiva/tekst.php?broj=5301



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

nije to test Mikra, nego PC World-a! Inace, ocigledno je favorizovanje nekih bezveznih shareware programa!

Iako sam redovni citalac Mikra vec 6(?) godina, ovakvi testovi me razocaravaju Sad



offline
  • BMW 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 314

A ti si kao radio bolje testove.

offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

ma garant je AdAware najbolji po njima,mada praksa pokazuje drugacije.Testovi mu dodju kao neka vrsta reklame.Za anti spywar programe.

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2005
  • Poruke: 50
  • Gde živiš: Novi Beograd

Video sam test i mislim da je dosta realan, mada ipak ima primesa favorizacije odredjenih proizvoda. Uglavnom, posto vecina koristi iskljucivo besplatne programe, tu nema mnogo dileme: kombinacija programa SpyBot, AdAware i HijackThis uz neki dobar besplatan antivirus (AntiVir, free-av.com) resice vam sve probleme i dileme. Jos samo da dodam da CounterSpy zaista jeste u vrhu po detekciji gamadi.

Pozdrav

offline
  • Pridružio: 10 Apr 2005
  • Poruke: 80
  • Gde živiš: Jelisejsko polje

Meni je dosta spyware-a nasao i ovaj MSov Antispaware... + ima mogucnosti za brisanje temporary i ostalih fajlova...

offline
  • Pridružio: 06 Jun 2005
  • Poruke: 66

Koristio sam AdAware i SpyBot par meseci. Kad sam instalirao Counter Spy i Spy Sweeper nasli su mi popriličan broja spyware-a. Test je prilično realan bez obzira ko ga je radio. I na drugim testovima koje sam imao prilike da vidim procenti su približni ovim koji su prikazani. Nesreća je sto za dobru zaštitu treba poprilično novca. Da MS-ova beta1 stvarno izgleda kao pobednik.

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

@Panther
Jel po tebi CounterSpy, bolje resenje za spyware nego spybot i Adaware 1.05?

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

krecem od toga da ima 14 mb-a...


tesko cu probati taj prg

offline
  • Pridružio: 06 Jun 2005
  • Poruke: 66

Microsoftov Anti Spyware , je , koliko primecujem ,izuzetno slichan , CounterSpy -u , shto performansama , shto po , ''izgledu'' samog programa


Dobro ti se čini koliko sam pročitao i jedan i drugi koriste gigant-ov scaner. Inače Microsoft je pre par meseci kupio Gigant.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1020 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 5 sakrivenih i 958 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Acivi, ajo baba, Alibaba1981, amstel2, babaroga, BlekMen, Bobrock1, bojank, bojcistv, BORUTUS, cavatina, ccoogg123, darcaud, Darko8, deimos25, Denaya, Dimitrise93, djboj, doktor1964, Dorcolac, dragoljub11987, drimer, GenZee, gomago, hologram, hyla, Ivica1102, Kaplar2, karevski, kjkszpj, kokodakalo, Koridor, krkalon, Kubovac, MaksicZoran, Marko Marković, mercedesamg, Mercury, Metanoja, mile23, milenko crazy north, Misirac, nemkea71, nextyamb, novator, procesor, raso7, royst33, ruma, S2M, Simon simonović, Sirius, suton, vathra, virked, Vlada1389, šumar bk2