nemogu da pogledam slike

nemogu da pogledam slike

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 1

Prije svega pozdrav svima na forumu,malko sam vrsljao po netu pa sam slucajno naletio na vas forum i uclanio se,ali imam jedan problem koji ne razumijem,nemogu da otvorim slikice koje ste nabacili.

Kao npr.: mycity.rs/must-login.png

Unaprijed zahvalan
feliks76 Exclamation Question Idea



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

moras da kliknes na link, ne smes da ga kopiras pa paste-ujes u drugi window.
ja sam sada probao i mogu da vidim sliku.



offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

mozda si premlad za te slike pa ti browser ne da da ih gledas? Razz

kao sto rece snoop moras direktni klik na sliku, osim toga mora da ti bude ukljucen referrer, referrer moze da bude blokiran unutar samog browsera ili firewalla pa zbog toga ne vidis slike, firewallovi obicno imaju neku listu poverljivih sajtova, ubaci mc u tu listu i trebalo bi sad da mozes da vidis slike

offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

ni meni isto nece da se otvore ove slike a zasto ja neznam akoristim mozillu 1.7.7 kao sto i vidite pa kako cu da ukljucim refferer,jer kada kliknem na link izadje prozor i pise FORBIDEN

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 556
  • Gde živiš: Beograd

Obratite pažnju na Firewall koji koristite ako imate ZA u listi sajtova stavite u trasted i omogućite mu sve reklame i kukije, u Outpostu stavite isto u listu sajtova kojima verujete, bar je tako kod mene bilo...

offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

meni je ZA ali kako cu da napravim za mycity kako bih mogao da gledam slike i drugo
Ako moze malo bolje da mi objasnis

offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2342
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

Mozda ce ovo pomoci
http://www.mycity.rs/phpbb/viewtopic.php?t=13301&highlight=

offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

Hvla na svemu sada mi hoce sve one slike i linkovi

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 996 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 11 sakrivenih i 938 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Acivi, ajo baba, Apok, babaroga, Brana01, ccoogg123, darcaud, DejanSt, deLacy, DENIRO, djukapfc, drimer, Excalibur13, FileFinder, Frunze, ILGromovnik, Insan, jukeboxer, Kozi-RS, krkalon, lord sir giga, LUDI, mercedesamg, Metanoja, Mi lao shu, mikrimaus, Milenaaa, milenko crazy north, nemkea71, nuke92, Parker, pirke96, Prašinar, repac, ruma, sasa87, Shinobi, Sir Budimir, Srle993, TheBeastOfMG, vathra, voja64, yufighter, zastavnik, zziko, |_MeD_|, šumar bk2