Unlocker

1

Unlocker

offline
  • Pridružio: 27 Jan 2005
  • Poruke: 68
  • Gde živiš: Mars-Pluton

Unlocker is an explorer extension
that allows you with a simple right-click of the mouse on a file
or folder to get rid of error message such as error deleting file or folder, cannot delete folder:

it is used by another person or program.

Ever had such an annoying message given by Windows?

It has many other flavors:

-Cannot delete file: Access is denied
-There has been a sharing violation.
-The source or destination file may be in use.
-The file is in use by another program or user.
-Make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not currently in use.

Want to take control without restarting your computer or killing a process? Unlocker is the solution.

Info :

ccollomb.free.fr/unlocker/

Download :

ccollomb.free.fr/unlocker/unlocker1.1.exe



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

zvucalo mi kao dobar program ali nije uspeo da mi otkljuca neke fajlove koje sam mu dao



offline
  • den78  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2005
  • Poruke: 1227
  • Gde živiš: Moe's Tavern

Unlocker 1.8.2

Unlocker je explorer ekstenzija koja vam omogucava (jednostavnim desnim klikom misa na fajl ili folder) da se otarasite poruka kao sto su: greska u brisanju fajla ili foldera, ne moze da se obrise folder: koristi ga neko drugi...itd

· Fixed bug: Unlocker Assistant closed or potentially crashed explorer. Thanks to Jean-Philippe Mistrot for his patience while testing.
· Fixed bug: Unlocker Assistant launched Unlocker when trying to overwrite a file or folder.
· Fixed bug: Unlocker missed handles at the root of a mapped hard drive.
· Fixed bug: Unlocker failed to list handles on drives that do not allow to create files.
· Fixed bug: Unlocker leaked Icon GDI objects.
· Fixed language: Japanese and Polish languages had character corruptions. Thanks to Catbaron and Keblo for pointing it out....

>>download<<~182kb

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

odlican program! must-have Smile

offline
  • Pridružio: 21 Apr 2006
  • Poruke: 118
  • Gde živiš: U teretani

ZoNi ::odlican program! must-have Smile

Potpisujem.
Koristim ga vec duze vreme i po meni je odlican program.

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2005
  • Poruke: 1282
  • Gde živiš: Pa gde i do sada

pa juce mi je bas pomogao,pogotovo sto sam iz temp.foldera hteo da obrisem jedan fajl koji nisam mogao, a razlog
greska u brisanju fajla ili foldera, ne moze da se obrise folder: koristi ga neko drugi...itd
i napravio mi je taku brljotinu da sam morao ponovo da instaliram OS,ustvari greska je bila do mene jer taj temp fajl bio od Kis-a koji je morao da tamo i stoji i posle uspesnog brisanja koji je ovaj program odradio restart kompa i plavo more, ocu da kazem da je zaista dobar samo treba paziti kada ga koristiti i sta brisati

offline
  • snajp  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 24 Mar 2006
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Nis

Definitivno mi se svidja program. Istina je da mora da se gleda sta se brise, ali dovoljno je sto daje informacije o fajlu tj. koji program koristi taj fajl.
Ostalo se resi samo Smile

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 1251
  • Gde živiš: Podgorica

odličan program swaka preporuka

offline
  • den78  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2005
  • Poruke: 1227
  • Gde živiš: Moe's Tavern

Unlocker 1.8.3

http://ccollomb.free.fr/unlocker/unlocker1.8.3.exe

offline
  • Pridružio: 22 Jan 2006
  • Poruke: 1

Ako ni zasta drugo dobar je za ono dosadno "Nemozete da obrisete file jer ga koristi neko drugi"

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 735 korisnika na forumu :: 32 registrovanih, 3 sakrivenih i 700 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Andrija357, anta, bojcistv, Boris BM, draganca, esx66, FileFinder, Frunze, janbo, Joja, laurusri, Lazarus, Metanoja, Miloskec, mrav pesadinac, nikoladim, nuke92, operniki, Oscar2, ozzy, Panter, pavlo, Petarvu, Rakenica, sasakrajina, shaja1, Shinobi, Vlad000, Vlada1389, W123, zeo