Trend Micro PC-cillin

1

Trend Micro PC-cillin

offline
  • Pridružio: 06 Jun 2005
  • Poruke: 66

Ima li neko iskustava sa ovim AV-om. Instalirao sam ga pre par dana. Radi se o verziji 12.1. Jako lepo radi. Skoro neprimetno. Ima jako zanimljive opcije. Isplati li se to ne daj boze kupiti. Firewall mi se cini kao dosta slab. Ostalo je u granicama pristojnog.
Jos nesto kako je moguce da u ovoj recenziji nema KAV-a?
anti-virus-software-review.toptenreviews.com/

Konfiguracija Barthon 2600+,Asus A7n8x,512 RAM Corsair ... .



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

Mislim da ti je bolje da skines NOD32 2.5 jer je dobar ni malo ne opterecuje komp i brzo skenira ima dosta prednosti ali naravno na tebi je da odlucis
http://www.mycity.rs/phpbb/viewtopic.php?t=14989
Pogledaj malo tu pa ako mislis da je dobar snimi ga



offline
  • Pridružio: 29 Jan 2005
  • Poruke: 684
  • Gde živiš: Uzice

Nije los Trend ali bolje skini NOd kao sto ti je Nirre rekao.
Samo sto NOD nema firewall.
Ako hoces dobar firewall skini Zone Alarm Pro

offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

Ako hoces Zone Alarm pro 5.5 evo ti link da ga skines
http://www.download.com/3000-2092-10039884.html?legacy=cnet

offline
  • Pridružio: 06 Jun 2005
  • Poruke: 66

Hvala za link. Probaću.

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

Trend Micro je po mom misljenju najbolji komercijalni program (ima jos koji mi se svidjaju ali TM je stara ljubav)... Ima veoma dobru detekciju i brlo brz scan... takodje da dodam da ima super real-time scan sto je vrlo bitno kod AV programa... E sad Svakako da ti preporucujem da kupis TM IS 2005 ako si u mogucnosti... Takodje zelim da ti dam jedan savet..predlazem da skines (ako vec nisi skinuo) sa MS-ovog sajta TM besplatno 90 dana Very Happy .. Inace pretrazi forum ja sam malo detaljnije opisao karakteristike Trend Micra 2005 (i 2004 naravno Wink ) gde ce ti biti malo jasnije o njemu Wink


m.p. Ne obaziri se na konfiguraciju... Na 700 MHz sa 256 (ili bese 128?) MB radi super ja sam probao i nije bilo usporenja (mozes da igras i igrice sa njim nema usporenja )....
100% preporuka ako mozes da priustis Wink


i jos jedna m.p.
Posto vidim da ima ovde mnogo NOD-ovaca koji su bas zeleli da kazu koliko je NOD32 dobar samo cu da dodam da je NOD iza TM-a i to bas (ne gldema ja statistiku vec realan rad)... Zato molim vas razmisljajte pre nego sto postate takve postove (nemojte ovo licno shvatiti jer nisam mislio ovo u losem smislu vec vam samo ukazujem na gresku Wink )...
HVALA

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2005
  • Poruke: 684
  • Gde živiš: Uzice

nema frke, svako ima pravo na svoje misljenje.
Ja sam imao Pc Cilin, doduse 2002, nije los , ali ipak se NOD pokazao boljim.
Nisam pristrasan, probao sam vise AV i NOD se u vecini slucajeva pokazao boljim. Evo sada paralelno koristim Kaspersky 5 i NOD.
I po mom misljenju Kasperski je nesto bolji od NOD-a ali mnoogo koci masinu.

offline
  • Pridružio: 06 Jun 2005
  • Poruke: 66

.::Wizard::. ::Trend Micro je po mom misljenju najbolji komercijalni program (ima jos koji mi se svidjaju ali TM je stara ljubav)... Ima veoma dobru detekciju i brlo brz scan... takodje da dodam da ima super real-time scan sto je vrlo bitno kod AV programa... E sad Svakako da ti preporucujem da kupis TM IS 2005 ako si u mogucnosti... Takodje zelim da ti dam jedan savet..predlazem da skines (ako vec nisi skinuo) sa MS-ovog sajta TM besplatno 90 dana Very Happy .. Inace pretrazi forum ja sam malo detaljnije opisao karakteristike Trend Micra 2005 (i 2004 naravno Wink ) gde ce ti biti malo jasnije o njemu Wink


m.p. Ne obaziri se na konfiguraciju... Na 700 MHz sa 256 (ili bese 128?) MB radi super ja sam probao i nije bilo usporenja (mozes da igras i igrice sa njim nema usporenja )....
100% preporuka ako mozes da priustis Wink


i jos jedna m.p.
Posto vidim da ima ovde mnogo NOD-ovaca koji su bas zeleli da kazu koliko je NOD32 dobar samo cu da dodam da je NOD iza TM-a i to bas (ne gldema ja statistiku vec realan rad)... Zato molim vas razmisljajte pre nego sto postate takve postove (nemojte ovo licno shvatiti jer nisam mislio ovo u losem smislu vec vam samo ukazujem na gresku Wink )...


Hvala na ohrabrenju. U vezi NOD-a i TM-a. To je kao kad porediš motor i auto, i jedan i drugi te odvedu iz mesta A do mesta B. Ali komfor i dodatna oprema, na kraju krajeva sve je stvar ukusa. Jos nesto o brzini NOD32 2.5.07 je moj HDD svitlao za nekih 20 min TM za 25.

[edit by m4rk0: ispravljen quote tag

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2005
  • Poruke: 684
  • Gde živiš: Uzice

Pa dobro, ali stvar je u tome sto NOD ima bolju detekcuju, mada ima ljudi kojima je sigurnost preca od komfora , a tu je neprikosnoven Kaspersky.

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

.::Wizard::. ::... samo cu da dodam da je NOD iza TM-a i to bas (ne gledema ja statistiku vec realan rad (a moze i statistiku))...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1166 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 7 sakrivenih i 1106 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, Areal84, babaroga, Ben Roj, bigfoot, Bobrock1, crnitrn, dankisha, deLacy, delrey, DPera, draganca, dushan, FileFinder, FOX, galerija, goxin, Grah0, HrcAk47, ILGromovnik, Karla, kjkszpj, Koridor 11, ladro, Lieutenant, madza, Marko Marković, Metanoja, MrNo, ObelixSRB, Parker, pein, radoznao, rasok, rodoljub, ruger357, S1Mk3, Sirius, slonic_tonic, Srle993, Steeeefan, stegonosa, styg, Tores, Trpe Grozni, Valter071, vladulns, W123, wizzardone, wolf431, ZetaMan, 79693