Putnik

Putnik

offline
  • Pridružio: 23 Jun 2004
  • Poruke: 3996

ПУТНИК
Данас, овде, вероватно и сутра... Ништа не осећам...
Нема више оних боја око мене... Само сивило... Празно... Осећања су нестала.... Мада, можда их није ни било...
Не постоји ништа, ја не постојим...
Само ходам и стојим, говорим и ћутим, смејем се и плачем...
Једино маске играју око мене... Једино оне потисну бол... Пливам мрачним водама... У њима сам стално... Само дању маскирана израњам и дајем другима да гледају моју одору... оно испод ње је сувише црно за било чије очи...
Али пливам... ићи ћу даље, немам намеру да станем... само кажем да је оно шта видим када погледам у себе... ужасно...
Ја се ипак само полако вучем улицама душе, као највећи просјак... Улице које не воде никуда... И само су оне ту... Око мене само тишина, мук, празнина... Молим за милост, за разумевање, за загрљај... Али нико не чује...
Причам сама са собом... Јецам... Тражим... Једино што налазим су моје сенке... Црне... Празне...
Али заборавићу све... Сада, када ме гледате, када сте око мене видећете једно насмејано лице, безбрижну особу... И то је слика коју желите да видите... нисте спремни за оно право... за суочавање... Нисам ни ја... Не за суочавање са светом... Још увек не... Оно што је у мени ту ће и остати... Моје... До сутра, прекосутра, можда заувек...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

i ja sam jedan od ljudi koji moze da ima osmeh na licu, a iznutra da gori...
ukoliko to zelim... nema sanse da provale da 'dusa roni u bezdan'...
ne znam... umem da nataknem osmeh, i da svi misle da sam srecan...

opisano stanje mi je jako poznato...
nemam sta da dodam, sve je receno...



offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Limit :: Молим за милост, за разумевање, за загрљај... Али нико не чује...
Причам сама са собом... Јецам... Тражим... Једино што налазим су моје сенке... Црне... Празне...
Али заборавићу све... Сада, када ме гледате, када сте око мене видећете једно насмејано лице, безбрижну особу... И то је слика коју желите да видите... нисте спремни за оно право... за суочавање... Нисам ни ја... Не за суочавање са светом... Још увек не... Оно што је у мени ту ће и остати... Моје... До сутра, прекосутра, можда заувек...


Uh, teska pesma, bolna...necim si bila razocarana jako kada si ovo pisala...

Peca ::i ja sam jedan od ljudi koji moze da ima osmeh na licu, a iznutra da gori...
ukoliko to zelim... nema sanse da provale da 'dusa roni u bezdan'...
ne znam... umem da nataknem osmeh, i da svi misle da sam srecan...

opisano stanje mi je jako poznato...
nemam sta da dodam, sve je receno...


Lose ti je to...
Trebas izraziti svoja osecanja...bolje je tako, potisni to iz sebe !
I ja mogu tako, ali sve vise uvidjam koliko mi to ne valja...btw, pogledaj(te) moj nick Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 885 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 7 sakrivenih i 828 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, Apok, Bane san, Belac91, ccoogg123, cenejac111, Dannyboy, dekan.m, Dimitrise93, Djokkinen, doklevise, DonRumataEstorski, Duh sa sekirom, dushan, FOX, Georgius, gmlale, GORDI, havoc995, HrcAk47, JOntra, kalens021, Kubovac, kunktator, laganini123, laurusri, mercedesamg, Mercury, milos.cbr, mnn2, nebkv, nikoladim, ozzy, panzerwaffe, pein, Petarvu, Polemarchoi, Raso75, Sale.S, samsung, Shinobi, Sirius, Srki94, Srle993, Tores, USSVoyager, vasa.93, zastavnik, 125