Prekretnica

1

Prekretnica

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

Ljudi, ovako stoje stvari.
Ja vise nemam volju da "drzim" sajtove.

Imam neke neresene stvari u zivotu, moram jednom da ih resim, a to ce trajati barem pola decenije Smile
Dakle, imam druge prioritete, i sajtovi su mi zadnja rupa na svirali.

Hosting MyCity-ju istice avgusta.

Ako do avgusta ovaj sajt ne zazivi, tj. ako nema u proseku barem 800 poseta dnevno, ja necu da produzim hosting.

Gospodo moderatori, imate dozvolu od mene da sami uredjujete sajt, brisite slobodno ono sto ne dolici forumu.
Dodelicu nekima i administratorske privilegije, i sve sifre sajta, ukljucujuci i FTP sifru...

Gospodo korisnici, nastavite da ucestvujete u radu foruma, i pozovite vase prijatelje da se prikljiuce forumu.
Od vas zavisi buducnost sajta !

Ja ostajem tu, treba jos neke stvari da se srede.
Ako bude nesto od sajta - ostajem naravno, dok god postoji sajt.
Ako ne bude nista od sajta - arivederci sinjore!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 746

Kao kolega i autor nekih domacih sajtova izrazavam svoju podrsku Shocked Mozda ima suvise foruma za pocetak... moguce je da ce to razbiti ljude Question



offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

roske ::Kao kolega i autor nekih domacih sajtova izrazavam svoju podrsku Shocked Mozda ima suvise foruma za pocetak... moguce je da ce to razbiti ljude Question


Ovaj forum postoji vec duze vreme.
Doslo je do zamene softvera pa izgleda da se svi korisnici jos nisu ponovvo registrovali ali bice bice...Smile
Inace ovom prilikom zelim dobrodoslicu rosletu koji je u svojoj skromnosti zaboravio da napomene da je koordinator prevoda KDE grafickog okruzenja na srpski jezik. Na Linuxu naravno...Smile

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

rosketa znam sa lugy-ja, evo ubacujem i njega u supermoderatore Smile
i otvaram novu grupu - opensource.
Videcu koje forume ce imati...

Veliki pozdrav rosketu.
Veliki pozdrav i miretu!

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 310
  • Gde živiš: Valjevo

Ok, kada budes resio (ako do toga dodje a nadam se da nece) da se povuces, nemoj zatvarati sajt jer ce mo se mi potruditi da ga sredjujemo i dalje da napredujemo, a moracemo malo i da sacekamo da se ljudi priviknu na novi izgled i da shvate sta se desilo.....
IDEMO DALJE, NIKO NAM NISTA NEMOZE..... Mad

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

Mislim da je dobro krenulo, i to vec prvog dana, tako da sam ja optimista, mislim da ce ipak biti nesto od ovog sajta smešak

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Ce se potrudimo Very Happy

offline
  • Pridružio: 19 Apr 2003
  • Poruke: 58
  • Gde živiš: Nis

Ne znam zasto si tako pesimistican.Tek kada silujes stvari one ne idu onako kako si hteo.Zato ne siluj. Smile
Ljudi tek treba da se naviknu na ovakve sajtove,a stari korisnici na novi izgled sajta /evo kao ja npr./.
Hvala za privilegiju clana, nadam se da cu je opravdati./Meni treba malo vise vremena,ali tu sam./ Smile

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Evo ... evo napredujemo: 89 regovanih korisnika i 1181 članaka. Very Happy

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

Ima da ga prebijem kad ga vidim majke mi rodjene ....
Sta bre ti neces da drzis sajtove? Nemoj bre da me nerviras, sto si tako negativan!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1351 korisnika na forumu :: 46 registrovanih, 8 sakrivenih i 1297 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ajo baba, Alibaba1981, antonije64, bagor10, Battlehammer, Bubili, cikadeda, darionis, darkangel, Dimitrise93, Dorcolac, DPera, draganl, Faki-Valjevo, FileFinder, GandorCC, hooraay, hyla, ikan, Istman, janbo, Karla, kihot, kolle.the.kid, krkalon, kybonacci, Mcdado, mercedesamg, MilosKop, milutin134, Mixelotti, mocnijogurt, nemkea71, Parker, pein, prashinar, royst33, S-lash, Stoilkovic, Toper, vathra, Vlada78, wolf431, YugoSlav, zbazin