pozitivne prepirke i rsprave :)

1

pozitivne prepirke i rsprave :)

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

e ovako Bone... posto nam ne daju da se 'svadjamo' po forumima i predlozoli nam da ideo na chat ja otvaram ovo kako god da se zove za sve one koji zele da se svadjaju, ALI ne zapravo nego cisto ono radi zabave.... Very Happy... gospodo adnimistratori nadam se da se ne ljutite za ovaj moj smeli potez.... Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

snoop, pocni da postujes nesto konstruktivno, a ne samo djubre...
('teo si kavgu)

a ti axez, nemoj da dozvoljavas lamerska pitanja Smile

bone, ne odgovaraj na lamerska pitanja da te ne smenim !

minicu, browser mi secka kada skrolujem page, zbog tvojih banera
smanji ga barem
jos kad 5 puta postujes u istoj temi - 5 banera, joj

mmm, tol'ko, za sada... ostali su na mestu

p.s. svidja mi se tema, da na jednom mestu izmlatimo jedni druge



offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

Ok, izvini, nisam znao...
Sredicu normalniji banner...

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

mmmmm svadja. Very Happy

@ snoop
Ideja ti je sasvim na mestu i podrzavam javno izrazavanje neslaganja (i fajta) ali samo ako se drzite pravila da nema pravila.

@ all
Ajd gledajte da, kada postujete odgovore, odgovorite u jednoj poruci na sve do te poruke a ne da postujete 2-3 poruke a sve tri mogu da stanu u pola jedne. >;[

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

Hvala Puky sto me podrzavas

@ Peca

ako ti smeta ova tema obrisi je necu se ljutiti... ni malo nije uvredljiva posto sam mislio da se ovde postuju ne vulgarne reci i recenice.... znaci bez stvarnog svadjanja jer mi to nije cilj.... cilj mi je samo da se ZABAVIMO....

P.S. meni browser ne secka zbog Serbian-ovih banera... i na sta si mislio kada si rekao da postujem nesto konstruktivno, a ne djubre....?

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

smanji kolicinu shuma, nemoj da pises samo da bi nesto napisao, pisi samo ono sto moze nekom da koristi
naravno, mozes da postujes zabavni sadrzaj, ali nemoj da od konstruktivne diskusije pravis zabavu

kad se salimo - salimo se (imamo ceo forum predvidjen za to), ali kada vodimo ozbiljnu diskusiju - nemoj da skreces na humor

grrrrrrrrrrrrr
JEL' JASNO BA ?

Smile

e da, ruzna ti slika snoop.
imas li neku drugu?
nisi morao bas ovu sliku, slikanu dok cherechis nesto, da stavis.
znamo da si lesinar - nema potrebe to da nam pokazujes...

offline
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 488
  • Gde živiš: Niš

Peca je u pravu, nije bitna hiperprodukcija, vec kvalitet i svrsishodnost odgovora. Nazalost, na forumu ima par ljudi koji iskljucivo pisu beskorisne stvari, koje cak nisu ni zabavne (snoop, ne mislim na tebe Smile). Predlazem da se prema njima primeni malo ostrija politika, da nebismo lagano, kako rastemo, poceli da licimo na Serbian Cafe i slicne forume; a rastemo, to je vidljivo i dobro, ali uvek donosi i korov, pa ga treba marljivije cupati.

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

EVO I MENE KOD VAS NA SVADJI

paaaaa


GRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

Predrag Damnjanovic ::smanji kolicinu shuma, nemoj da pises samo da bi nesto napisao, pisi samo ono sto moze nekom da koristi
naravno, mozes da postujes zabavni sadrzaj, ali nemoj da od konstruktivne diskusije pravis zabavu

kad se salimo - salimo se (imamo ceo forum predvidjen za to), ali kada vodimo ozbiljnu diskusiju - nemoj da skreces na humor

grrrrrrrrrrrrr
JEL' JASNO BA ?

Smile

e da, ruzna ti slika snoop.
imas li neku drugu?
nisi morao bas ovu sliku, slikanu dok cherechis nesto, da stavis.
znamo da si lesinar - nema potrebe to da nam pokazujes...


@ Peca

ok skretanje na neku drugu temu vise nece biti....

a sto se tice slike pitaj nekog IronMaiden fan-a da li mu je ruzna ili ne Very Happy.... a i nisam lesinar - odakle ti to? Smile

@ MilanO

ne znam mozda i ja pisem beskorisne stvari Smile, ali mozda i ne....

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

gamzzy ::EVO I MENE KOD VAS NA SVADJI

paaaaa


GRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!


ja rece da nema ozbiljne ljutnje.... neki ljudi prosto ne razumeju Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1037 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 9 sakrivenih i 974 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., arsa, Ben Roj, brundo65, dankisha, darkangel, Dimitrise93, Djokislav, Doca, DonRumataEstorski, Dorcolac, dragoljub11987, DragoslavS, Fog of War, Frunze, Georgius, glada, ikan, kinez88, kljift, Krusarac, kunktator, kybonacci, ljuba, lord sir giga, LUDI, Luka Blažević, M1los, Marko.anticc, marsovac 2, mercedesamg, milenko crazy north, nebkv, nemkea71, Neretva, Parker, Romibrat, savaskytec, Shinobi, slonic_tonic, Smajser, Srky Boy, Steeeefan, Stoilkovic, theNedjeljko, tmanda323, uruk, VanHelsing, Vatreni Zmaj, VJ, Vlad000, Volkhov-M, zixmix, zlaya011