Novi bolesno dobar RPG... Lineage 2

1

Novi bolesno dobar RPG... Lineage 2

offline
  • Pridružio: 18 Okt 2004
  • Poruke: 444
  • Gde živiš: Pozarevac

Radi se o igrici Lineage2 ,rpg koji je u potpunosti besplatan za download i sve ostalo.1,7 gb je svakako dosta za download (za vecinu ljudi ali toliko je velika igra).Inace igra se na internetu mozete da birate madjionicara ili rushera ;D i naravo nekoliko rasa itd. Igrica nemoze da se predje,evoluira iz dana u dan , znaci svrha je da nabudzite lvl,predjete kvestove, kupite cool stvarcice itd. Igra je ODLICNa cak i sa 56k necete imati problema za igranje ,nece seckati itd.Probajte je necete se pokajati. Treba skinuti igru napraviti akaunt na sajtu www.lineage2.com i igra moze da pocne. Cool

p.s meni se nije svidjala toliko dok nisam poceo da igram Smile i kada sam nabudzio lvl 10 i dobio extra magije igrao sam 19 sati ,10 sati pa spavao 3 i probudio se sanjajuci da sam 12 lvl Smile i zatim jos 9. Okoreli ljubitelji RPG-a PROBAJTE LINEAGE2 i necete se pokajati..Pa isite o utiscima...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Boban88 ::Radi se o igrici Lineage2 ,rpg koji je u potpunosti besplatan za download i sve ostalo.b1,7 gb je svakako dosta za download (za vecinu ljudi ali toliko je velika igra)

Neee nimalo evo sada cu jedno deset dana da je skidam.... Wink Very Happy



offline
  • Pridružio: 18 Okt 2004
  • Poruke: 444
  • Gde živiš: Pozarevac

plati nekome ko ima 256 kb ili satalitski ili ako imas nekog frenda.... ili skidaj deset dana ... Smile

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2003
  • Poruke: 1081
  • Gde živiš: Where to one has lived before

Jao...
Ja bih skidao ali nemam dovoljno jak komp... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Jeb**e memorija. Pise da treba 256 a ja imam 128.

offline
  • Pridružio: 18 Okt 2004
  • Poruke: 444
  • Gde živiš: Pozarevac

skini je i pozajmi mem od nekog frenda da probas ,verje mi dokupice s je... Smile

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Aaaaaaaaaaaaaaaa.... Twisted Evil
Moram da nadjem ovoooo! It's a miracle!!! YEAH
Nisam znao da je izasla! Evil or Very Mad
Dugo sam cekao da izadje ovo cudo..

Mislim nemam ni ja 10 dana za skidanje ali cu da platim nekom da mi je skine ili nesto slicno...
Samo da ne budem imao istih problema kao sto sam imao sa Horizons: Empire of Isaria (igra je zakon), jer sam morao da skidam patch od 100 mb-a da bi je igrao i jos mnogo problema....

Moram imati ovo podhitno ! ! Twisted Evil

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2004
  • Poruke: 1190
  • Gde živiš: Ispod nivoa mora

Samo da zavrsim cunami i dokumentarac, pa skidam da vidim :-)

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

God damn you dialup :mad:

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2004
  • Poruke: 1190
  • Gde živiš: Ispod nivoa mora

@Snoop
Ima i za to resenja....Evo ja cekam da drug kupi neki specijani/vidi wi-fi prijemnik koji moze da hvata par stotina metara u krug. Kaze nije mu dovoljno 512/256, a zna da ima neki magarac (izvinjavam se magarcima posto su to veoma plemenite zivotinje) sa bar 5Mbita i da "otvoren non stop" :-), pa hoce od njega pa se podpomogne malo kad su dvd-i u pitanju i slicno :-)

Ko zna, mozda ima magaraca i kod tebe. ;-)

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

@lArThAsl

Pazi samo da ne skines verziju za MacOs Twisted Evil

Mislio sam da nadjem nekog da mi je skine ali necu ne privlaci me toliko

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1063 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 9 sakrivenih i 1014 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, amaterSRB, Andrija357, Apok, bojankrstc, botta, bufanje, cavatina, debeli, Denaya, drimer, flash12, FOX, HrcAk47, Još malo pa deda, Karla, Kubovac, kubura91, kunktator, kybonacci, ladro, Mi lao shu, MiG-29M2, milenko crazy north, Milos ZA, mocnijogurt, moldway, MrNo, Ne doznajem se u oružje, Nobunaga, Parker, pein, prle122, RJ, Sirius, slonic_tonic, Srle993, tubular, vladulns, W123