prosta igrica na mac-u

prosta igrica na mac-u

offline
  • Pridružio: 28 Nov 2010
  • Poruke: 24

Kako da naprvi neko obicnu igricu ali na mac-u .



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Dec 2007
  • Poruke: 4759
  • Gde živiš: Niš

postoji ona razvojna okolina za mac Wink
(koja je višestruki compiler)

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1413 korisnika na forumu :: 22 registrovanih, 3 sakrivenih i 1388 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, Boskovic, Cirkon, DonRumataEstorski, GrammaticalAnalysis, Ivan Gajic, Lepi Jova, nenad81, nixos, nuke92, read-only, repac, Robin, sekretar, Shilok, Stefan M, Stoilkovic, Tas011, Titan, veljko82, Vojo06, Zastava