Kod koga po ADSL 768/64 paket na Banovom brdu?

Kod koga po ADSL 768/64 paket na Banovom brdu?

offline
  • neli00 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Dec 2008
  • Poruke: 1

Dakle treba mi savet od nekog ko uspesno koristi eMule, a da je na ovom paketu, jer je meni pre par meseci (od pocetka testiranja promene brzine) kod Sezama prestao da radi. Ako moze da mi navede i koje rezultate sa kojim modom postize. Bilo koji savet ce mi pomoci.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1184 korisnika na forumu :: 97 registrovanih, 10 sakrivenih i 1077 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, amstel, Ares12356, Banovo Brdo, Beardonitch, berste23, bigfoot, Bombona, boromir, BrcakRS, bufanje, Chainsaw, Cirkon, Daba75, DaliborVukadinovic, darkojbn, dejankm, djile1, Dovla 1980, Duschi, esko_hz, g_g, Georgius, ghoost, goran.vvv, gost321, Goxy1, gregorxix, GveX, IQ116, Ivoo, jalos, JK, Kajzer Soze, kinez88, king111, Kontrausluga, Kosmos Banja Luka, Kozi-RS, kunktator, Lj_ubo, lukac, Macalone, Magarac, Magistar78, Manjane, mačković, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Mi lao shu, Mihajlo, Miler88, Miletić Zoran, mm1811, monomah, MR Z, Mrav Obrad, nenooo, Nikola93., nnnnnnnnnn, nnovakis, NorthWind, novator, nuke92, pein, pfc74, Piani Jazzer, PoolbegD02, probisic, Pururin, rovac, Sami_1ali, sap, ssekir75, starlights, Stevan Visoki, tecataki, TheDictator, trutcina, UncleSAM, vaci, vidra1, Vlad000, Vladoj, voja64, volimpivuvolimrakiju, Vrač, vrlenija, Weah88, XBMC, Zastava, zax22r, ZlatniRez, zubri, zziko, šumar bk2