Otvaranje porta

Otvaranje porta

offline
  • Pridružio: 20 Nov 2007
  • Poruke: 387
  • Gde živiš: Novi Beograd

Da li neko moze da mi pomogne da otvorim port na ruteru Planet ADE-3400 ? Sad
Probao sam preko portforward.com ali bezuspesno. Confused



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • zend  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 22 Okt 2009
  • Poruke: 900
  • Gde živiš: Pancevo

Eh taj google Wink
Salim se!!
Evo sta sam ja koristio i pomoglo mi je !!!
Pozabavi se sa ovim 98708347238472384723472 vrsta rutera a ima i tvog za svaki ruter ima svasta!!!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 20 Nov 2007
  • Poruke: 387
  • Gde živiš: Novi Beograd

Ja sam napomenuo da sam probao preko vec pomenutog sajta i da nisam uspeo jer nema mog rutera.

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ovaj program podrzava otvaranje portova i za tvoj model rutera.

offline
  • Pridružio: 20 Nov 2007
  • Poruke: 387
  • Gde živiš: Novi Beograd

Hvala na pomoci.
Uspeo sam.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3074 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 0 sakrivenih i 3058 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bo96, Borski1977, Cirkon, dd201176, Djokkinen, Dovla 1980, Jester, Kordon, Medojed, Shilok, SirOliver, tomo2, vaso1, Veselimalisa, vrlenija, ZZZ