ASP i zastita stranica od citanja

ASP i zastita stranica od citanja

offline
  • Pridružio: 05 Avg 2006
  • Poruke: 104

Ovako...imam neke skripte pisane u VBS-u koje bi se trebale zastiti od citanja tu na serveru, posto se postavljaju na lokalnim racunarima. Odnosno sefovi misle da bi to prebalo zastiti od citanja Smile . E sad ima li neko prijedlog za neki program, poput npr. Ion Cube-a za php da ucini code necitljivim?

Dopuna: 19 Apr 2007 12:55

Reseno... Windows Script Encoder radi posao, doduse iz komandne linije ali radi. Jos ima samo 65 KB. Napravi i microsoft nesto dobro Smile .
U vezi sa ovim jedan clanak [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 902 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 7 sakrivenih i 833 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, AleksSE, Apok, Belac91, Blair, blankspace, bobo85, bokicacar, bpvl, cakija, Cirkon, cuvarkuca, darkkran, debeli, Djota1, djuradj, dozorni, Duce, dukajov, dushan, DuškoMraz, goran.vvv, gost321, goxin, jalos, Jeremiah, Jester, jodzula, JOntra, Još malo pa deda, Lance Guest, LostInSpaceandTime, Major Tankosić, milenko crazy north, mkukoleca, mnn2, nelezele, Nikoletina Bursac, nisamBot, PlayerOne, rakivan, Ray1973, redakzver, redstar011, S-G, SamoGledam, Sass Drake, Singidunumac, Sirius, Siti2, skok, stefan95, stegonosa, stokssone, tomo2, tuf, Tvrtko I, vathra, vuksa72, Zmajac, zokilivac