Aplikacije ne mogu da se preuzimaju sa Google Play

1

Aplikacije ne mogu da se preuzimaju sa Google Play

offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

Juce pazarih Motorola Fire,skroz skroman telefoncic dok ne stigne jabuka od preko bare Mr. Green

LM poskidah 7 8 aplikacija vec i telefonu se popunila memorija... i odmah sam trazio nacin kako da instaliram aplikacije direktno na karticu... I nadjoh taj + Tutorijal
e sad nakon toga sam probao da preuzmem neku 3rd party sms aplikaciju (ne svidja mi se stock sms aplikacija,bas kao ni na iOSu). I probam ja da preuzmem Go Sms pro kad ono nece...samo pise downloading i ne pomera ga... Isto tako mi se desava sa bilo kojom aplikacijom...sta da radim?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Feb 2012
  • Poruke: 758

Jesi li ga pokusao ugasiti pa upaliti????



offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

Da. Takodje sam probao i da vratim na 0 ono izmenjeno podesavanje ali idalje isto

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Odmah na čitanje: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Twisted Evil

offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

To jeste zaobilaznica al ja bi ipak preko autoputa da idem Mr. Green obrisao sam i kes memoriju i restartovao uredjaj i idalje nece... Zar vec moram Custom ROMove da nabavljam Bebee Dol Mr. Green

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Bolje zaobilaznicom nego nekim tamo neasfaltiranim putem (custom ROM drugog dana)... Wink

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

Očisti keš i podešavanja za google play...

offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

A zašto nisu naveli da se ovom metodom, ne prebacuje cela aplikacija, nego jedan deo uvek ostaje u internoj memoriji.

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Mozes li biti malo precizniji? Prebacuje? Mislis - deinstalira?

offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

Prebacuje - kopira. Tada se aplikacija deli na dva dela.Jedan deo aplikacije ostaje u telefonu, a drugi na SD kartici.
I u aplikaciji LINK2SD kada se hoće neka aplikacija prebaciti na memorijsku karticu, ne ide se move to sd card, nego create link, i tek onda će se aplikacija prebaciti na memorijsku karticu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1368 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 9 sakrivenih i 1284 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, alex71, aramis s, Avalon015, blue, Bobrock1, bokicacar, boromir, boxbole, bpvl, Brankojle, brufen, bukefal, C-Gun, Cirkon, comi_pfc, curiosity, darionis, DeerHunter, dejan1972, delrey, Demi87, draganca, dzada, Electron, EXIT78, Hans Gajger, HawX, Incognito, ivan1973, Jester, jon istvan, kaput21, kNikS, Koca Popovic, komsija1, kybonacci, Leonov, limeni, luka35, mercedesamg, mgolub, Miler88, Misterrno, Mitogna, Mrav Obrad, Naj-Turs, neutrino, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, nobutado, nuke92, Orc, Pantaaa, Papadubi, Pavel Medved, pirke96, PlayerOne, plazma keks, precan, RiV, sap, Singidunumac, Srpska zauvjek, srđan, styg, tomigun, Tvrtko I, ujke, v82, Velizar Laro, zgoljo, zillbg, Zrcalo, Đurđevdan