Dilema između LG Optimus L5 II i Sony Xperia J

Dilema između LG Optimus L5 II i Sony Xperia J

offline
  • Pridružio: 05 Nov 2013
  • Poruke: 3

Prvi put kupujem smartphone. Nisam zahtevan korisnik. Kamera mi je bitna. Šta mi savetujete?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Koliko mogu da primetim, Sony Xperia J je bolja u par (bitnih) karakteristika.



offline
  • Pridružio: 05 Nov 2013
  • Poruke: 3

Npr?
Meni se dopada LG iz estetskih razloga, ali mi je sony sigurnije ime.

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Ustvari, pomešao sam, ja sam gledao LG L5, a ne LG L5 II. Dvojka je unapređena. Otprilike je u istom rangu kao taj Sony. Ima kvalitetniji ekran, ali malo manje rezolucije. Ostalo je manje više isto. A što se tiče kvaliteta LG telefona, kvalitetni su jako, nema da brineš. Very Happy

offline
  • Pridružio: 05 Nov 2013
  • Poruke: 3

Hvala! Smile

offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

Moj drug ima LG L5 II ,IŽ i meni se ne sviđa, uopšte mi se ne sviđa.Nekako mi je jeftino odrađen, kada ga držiš u ruci izgleda mi nekako jeftino. Sony J je bolji , ima bolju cameru, procesor, ima Gorilla Glass, jaču bateriju.
Tako da kada bih ja kupovao i birao između ova dva modela , defnitivno moj izbor bi bio - Sony Xperia J.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1184 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 12 sakrivenih i 1088 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AK - 230, AleksandarV, Andrija357, BaneM75, bigbear, bigvlada, bojan313, bojank, bojcistv, boromir, BraneS, Bubimir, Cavendish, Clouseau, d29, DaliborVukadinovic, darionis, DeerHunter, Deki Duga Devetka, desmeki, djuradj, dzoni19, Electron, ElGenius, elviper2, EXIT78, Grebostrek, igorkozar83, igorpet, Jester, JOntra, Kajzer Soze, kalens021, kikisp, kolle.the.kid, Krusarac, kybonacci, loon123, LostInSpaceandTime, Markan90, mat, mean_machine, miki kv, MiroslavD, mladen.zovko, monomah, Mr. Majevica, mrm, nebkv, neko_drugi, nenad81, NorthWind, Oscar, pajkan, Pekman, Peruta, picknick, ping15, PlayerOne, Polemarchoi, raf87, Ray1973, Robin, rovac, royst33, samsung, Simonsen23, Sky diver 29, Smiljkovich, spalev, stagezin, taomaster, TheDictator, theNedjeljko, Topaz9, Tvrtko I, ujke, XBMC, zeka013, zokizemun, Zrcalo, zrno, zubri, 787