Prednja kamera (Huawei ascend y330)

Prednja kamera (Huawei ascend y330)

offline
  • Pridružio: 09 Jan 2015
  • Poruke: 100

Pozdrav.Imam huawei y330 i zanima me dali taj telefon ima prednju kameru. Citao sam na raznim sajtovima na nekim pise da ima a na nekim pise da NEMA. Dali neko zna ima li taj Huawei PREDNJU KAMERU. Hvala unaprijed Very Happy Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Napisano: 01 Feb 2015 17:12

Telefon je kod tebe i ti ne možeš na samom telefonu da proveriš da li ima prednju kameru? Shocked

Dopuna: 01 Feb 2015 17:14

I ne, prema informacijama sa pozdanih sajtova ovaj telefon nema prednju kameru.



offline
  • Pridružio: 09 Jan 2015
  • Poruke: 100

Okej, ali zbunjuje me to sto je na jednom sajtu pisalo da ima gotovo NEPRIMJETNU KAMERU.

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Kakvu kameru? Very Happy I na kom to sajtu? I kakve veze ima neprimetna kamera sa sekundarnom, odnosno prednjom kamerom? Very Happy

offline
  • Pridružio: 09 Jan 2015
  • Poruke: 100

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] na tom sajtu pise:Slijedi gotovo neprimjetna prednja kamera

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Napisano: 01 Feb 2015 18:18

Gledam ovo, i meni ovo u najmanju ruku deluje smešno. Very Happy
Citat:Nedostatak
512 MB memorije u 2014 godini
Skromna video rezolucija
Sekundarna kamera više šminka nego što se možete koristiti
Samo jedan zvučnik
I mogu da se kladim da su za proximity senzor mislili da je prednja kamera. Laughing

Dopuna: 01 Feb 2015 18:21

Lele, a tek klip sa dna članka i "Micro-SD kabl"... Very Happy

offline
  • Pridružio: 09 Jan 2015
  • Poruke: 100

E pa da to me je zbunilo oni su mislili na SENZORE ZA SVIJETLOST.jer kada sam kupovao oni su rekli da nema prednje kamere

offline
  • Pridružio: 19 Dec 2010
  • Poruke: 1106
  • Gde živiš: Beograd

Pa ovo je pobeda Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1293 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 3 sakrivenih i 1234 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, acov34, alex71, AMX72, Belac91, Bombona, Boris BM, Cirkon, darionis, darkojbn, deks, Dimitrise93, Djota1, dradex, Draganeli, dushan, Džekson, gomago, goran.vvv, helen1, Insan, Jeremiah, Kajzer Soze, Kalaura, Kalem, koom0001, Kvaka22, loon123, Malahit, Mcdado, MGBRBG, MIKI63, Milan Miscevic, milenko crazy north, milutin134, mishkooo, mm1811, nebidrag, OKT, Panter, panzerwaffe, Papadubi, Pero, PO1974, powSrb, Pv123, raptorsi, Sarmat, sasa87, skok, stegonosa, vathra, vjetar, voja64, zeka013, Zoca