Zte blade 3 - problem nakon update-a softvera

Zte blade 3 - problem nakon update-a softvera

offline
  • Srđan Jovanović
  • Pridružio: 12 Avg 2004
  • Poruke: 1461
  • Gde živiš: Čačak

Posle uradjenog vracanja na fabricka podesavanja, telefon mi je prilikom konektovanja na wifi prijavio da imam novi update softvera. Prihvatio sam i posle restarta nije mi aktivna nijedna sim kartica u njemu a ni wifi ne radi!
Ima li podesavanja ili je kvar u pitanju? Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1762 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 10 sakrivenih i 1676 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Arsenije, b_z_b, Ba4e, bobomicek, bojank, Bubimir, BWG, C-Gun, Chainsaw, comi_pfc, cuvarkuca, Djole3621, djuradj, DonRumataEstorski, Gogi_avio, goran.vvv, Hardenberg, havoc995, HawX, Ikica977, ISOF, JOntra, Kajzer Soze, kaput21, kNikS, Kobrim, Koca Popovic, kozhedub, Krin, kulus, kunktator, Leonov, Lucky 6, ludvig 78, mile79, Milometer, Mićko, Mldo, Mrav Obrad, MrNo, nelezele, nenaddz, nikolabb, nikolapetkovic, nuke92, pacika, Piani Jazzer, probisic, Pv123, rakivan, Ray1973, read-only, repac, sajorg, ShtagodShtagod, skok, Smiljkovich, Srky Boy, tanakadzo, Tihi86, Tila Painen, Tribal, Vlada1389, Vlada78, Vrač, vrgudinac, W123, wolverined4, xAlex2, yip314, YugoSlav, Zec, Zoca, Zorge, Zukov