zte grand x telenor

zte grand x telenor

offline
  • Dejan Peic
  • sve
  • Pridružio: 12 Maj 2012
  • Poruke: 245
  • Gde živiš: Subotica

pozz svima zanima me dali ga je nekako moguce otkljucati da bude sim free znam da nemoze klasicno preko koda to jes imei vec dali da se nesto odradi pa da se otkljuca Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

Probaj ovako

Ukucaj prvo *#*#3646633#*#* - ENGINEERMODE ulaziš

Izaberi ovo SIMMELOCK - NETWORK PERSONALIZATION - UNLOCK

Sada unesi 12345678 - i izaberi (UNLOCK PERMANENTLY) .



offline
  • Dejan Peic
  • sve
  • Pridružio: 12 Maj 2012
  • Poruke: 245
  • Gde živiš: Subotica

pozz probao sam ali nista se ne desava samo nestanu svi brojevi nemam nikakve opcije sto si mi naveo

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1000 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 8 sakrivenih i 916 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, Ailton, aleph_one, alex71, Alexandar-1973, Andrija357, Apok, bankulen, blankspace, bobomicek, Bobrock1, bokicacar, Borski1977, Boskovic, Botovac, boxbole, Chainsaw, cinoeye, Dado78, darkkran, dejan.7951, dendrit86, Doca, drimer, dule10savic, dunavzed, eulereix, gajasvi, Gitzherai, GT, GveX, ivan979, Kajzer Soze, kybonacci, Mae, Magarac, Mane88, Manjane, Mcdado, medaTT, mercedesamg, mikrimaus, Miler88, MiloradKomadic, MountAndBlade, Mrav Obrad, Mzee, nelezele, nenad81, nenooo, Nikoletina Bursac, nisamBot, Orc, Paklenica, Panter, Pilence, powSrb, Pururin, repac, Shajlok, skok, skvara, Spreewerk, sspp, Stevan2026, synergia, Tamo neko, Tumansky, vathra, vespa nikola, vidra1, vladao75, Vrač, W123, Zoca, zvomar