Domaci spam

1

Domaci spam

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2003
  • Poruke: 4205
  • Gde živiš: U zlatnom kavezu

Ja sam pre neki dan dobio mail na srpskom. Klasican spam, reklamiraju neke knjige jel' se to nekom desavalo.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • mire  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 2282
  • Gde živiš: Beograd

ma jok Smile

nasi spameri su jos dobri Wink



offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Prvi put od tebe "čujem".

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Ima jedan što pljuje po Veratu .. pitam se zašto .. ?
Dodje tu i tamo nešto .. ništa pametno .. :-(

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 1819
  • Gde živiš: Beograd

E, i ja sam to dobila pre par dana, neka moja imenjakinja salje nesto o nekim knjigama...

offline
  • SkY  Male
  • Boondock Saint
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 1060
  • Gde živiš: Vozdovac (MyCity South Side)

Nope, samo strangeri... dosad nishta sa naseg govornog podrucja...

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2003
  • Poruke: 4205
  • Gde živiš: U zlatnom kavezu

Jelena ::E, i ja sam to dobila pre par dana, neka moja imenjakinja salje nesto o nekim knjigama...

Ta je i meni pisala

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 1819
  • Gde živiš: Beograd

E ljudi, ovo je da ne poverujete...Strasno!! Upravo sam skinula mail od 556 KB od nekog sa adrese [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]. Ni manje ni vise nego pola MB, a u attachmentu su neke bezvezne slike i neki doc fajl - vezano za neku muziku, ma glupost neka. I taman kad sam skinula fajl i polako dolazila k sebi, krene mail i dalje da se skida, i ono, jos jedan isti taj mail...E stvarno sam poludela !!

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Uzmi "Magic mail monitor", ili neki sličan programčić, pa pregledaj poruke koje su na serveru i briši ono što ti ne treba.

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 1819
  • Gde živiš: Beograd

Ma imam i web mail, nije to problem, na spam sam manje vise i navikla, ali spam od 556 KB je stvarno previse

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2191 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 9 sakrivenih i 2120 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, AirSremac, Apok, Banovo Brdo, bojan_t, Bosnjo, Bozjidar87, cemix, Cicumile, debeli, deks, Djota1, doom83, dule10savic, Dusko_Dugousko, eagle.rs, fijufijukrozkapiju55, flavius89, goxin, hellenic, HogarStrashni, jalos, Jomini, kaisarevic1, Kalem, Khalid ibn al-Walid, MagicniHerpes, MarijaC84, mat, Mcdado, mikrimaus, Miler88, mitja2512, Miškić, mocnijogurt, moldway, nebkv, nekdo, Niki2024, nikoli_ca, nobutado, OKT, Pale2025, Pilence, pisac12, Primus17, Pururin, Radio operater, Radoslava, rodoljub, royst33, Seeker, Siti2, Smiljkovich, sspp, stalja, VanZan, vathra, VJ, Vrač, x9, Yugol33