Izdrada piramide

Izdrada piramide

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2008
  • Poruke: 440

Napisano: 06 Sep 2009 14:34

Ovako, imam zadatak da izradim piramidu da bude replika piramide iz Egipta, koji materijal da koristim za to i kako to da uradim? Hitno je. A velicina piramide da bude u visinu oko 30-ak cm.

Dopuna: 01 Okt 2009 19:40

Napravio sam od siporeks bloka ako nekoga zanima. Lako je veoma.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 876 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 5 sakrivenih i 772 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, Automaticar, Bivan, Blair, bobor, Bobrock1, bojan313, Bosnjo, brandža84, BSD, bunker, Czrweni, Darth Malak, DavidA, djonsule, DJUNTA, Draganeli, DragoslavS, DS01, dulleo, Dzuki, EVIDENTICAR, Foxdie, Giskard, goran.vvv, Gradjanin, GveX, Haris, HawX, hyla, Ilija84, Incognito, Istman, ivan979, ivan_8282, jalos, Jeremiah, Jester, Jozo74, Kapetan Hadok, kib, koom0001, kreker, leopard83, leptirleptir, Litostroton, ludvig 78, lukac, M74AB3, medaTT, Medojed, MiroslavD, Moldovan, monomah, mrvica78, Ndsk, Nemanja.M, nenomir, nenooo, Nepopravljivi, nerislav2025, niksa517, nixos, obsc, Orc, Otto Grunf, pein, ping15, Polifon, PoolbegD02, probisic, procesor, Radula, raster12, Ray1973, repac, Robin, S-lash, sabros, sasics, scimitar19, shadower78, shiro, Sone01, tecataki, tomo2, Tribal, tritonus, trutcina, Uros Cuore Sportivo, vathra, vrgudinac, yufighter, zlaya011, Zrcalo, zule2, Đurđevdan, 79693, 800077