Pinnacle PCTV DELUXE problem

Pinnacle PCTV DELUXE problem

offline
  • Pridružio: 06 Okt 2004
  • Poruke: 1
  • Gde živiš: Smederevo

Imam Pinnacle video karticu i prezadovoljan sam njome, ali capture mi radi samo u pinnacleovom softveru koji sam dobio uz nju! Probao sam da uvezem analogni signal u Premijeru pro, Vegasu, Directoru, Pinn. studio 9,
Windows movie makeru i ko zna gde jos i nece i nece.
U cemu je caka?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1255 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 8 sakrivenih i 1173 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, advokat84, bankulen, Banovo Brdo, Betta, Blade, bobo85, Bodin86, BORUTUS, boxbole, BOXRR, Bubimir, carinko, CrveniSolaris, deLacy, Denaya, dendrit86, Dimitrise93, Dr.Strangelove, drale12, dule10savic, DuškoMraz, esko_hz, foka106, g_g, Goran_, Hans Gajger, Hitri, Igor Antonic, ILGromovnik, Insan, Jovan1983, Krin, MadMike, MarkoW, mat, Metanoja, Mihajlo, milenko crazy north, mitja2512, moldway, monomah, nekdo, nesa1962, nixos, Oklopnjak, Orijen, Oscar, Panter, pein, Piani Jazzer, Pilipenda, PO1974, Prometeus, Pururin, read-only, sabros, Semberija, singa, stegonosa, stokssone, suton, tomigun, Topaz9, Tvrtko I, v82, vathra, VBoss, Veless, Velizar Laro, vladobreda, zemljanin, Zjmc, Zorge