Pravljenje titla za dvd?

Pravljenje titla za dvd?

offline
  • Pridružio: 11 Jan 2006
  • Poruke: 12

Cao narode!

Trenutno mi se prevodi jedan DVD pa me interesuje kako taj prevod da ubacim na DVD?

Kako od teksta napraviti prevod (tajming itd)?

Kako ga kasnije ubaciti u DVD?

Sorry ako je ovo drugo negde objasnjeno, prvo nisam nasao nigde!!!

Hvala unapred!!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • den78  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2005
  • Poruke: 1227
  • Gde živiš: Moe's Tavern

Subtitle Workshop i DVD-lab



offline
  • Pridružio: 11 Jan 2006
  • Poruke: 12

hvala puno

offline
  • stjepa 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 27 Apr 2006
  • Poruke: 1

ako se jos nisi snasao za pravljenje titlova za dvd i njihovo ubacivanje u isti, pogledaj [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
pozdrav

offline
  • Pridružio: 28 Mar 2005
  • Poruke: 42

evo one koje zanima... jedan korak dalje











http://forum.doom9.org/showthread.php?p=555936#post555936

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 892 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 7 sakrivenih i 828 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airsuba, aleph_one, alex71, aramis s, Avalon015, BaneM75, Baždaranac, bojank, bokicacar, Brankojle, Despot Đurađ, Djokislav, djordjemiklusev, Dorcolac, Dzambas, famoso, g_g, Gorilo_1991, gregorxix, gusi, herrDule, Ivica1102, ivran064, Jecmendo, Jeremiah, Kobrim, kolle.the.kid, laurusri, LostInSpaceandTime, luka35, mat, MB120mm, Milan A. Nikolic, miroslav milanović, mnn2, mustangkg, nenad81, nevjerna beba, pablojepao, pds, Piani Jazzer, pobeda, Poof, Robin, Semberija, Sky diver 29, smes_no, smuk, srđan, Szigetwar, Tumansky, varda, vathra, vobo, W123, ZlatniRez, Zorge