Suvise velika velicina

Suvise velika velicina

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Iako enkodujem snimke u MPEG formatu ponovo su veliki.7 min - 203 mb.
Ima li neki kompresor ili konvertor za ovo ali da ne smanjuje kvalitet snimka



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Probaj sa WMV, meni se dosta solidno pokazao u raznim kombinacijama.



offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 297
  • Gde živiš: Vranje

Auto GK program odlican.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7933 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 6 sakrivenih i 7866 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, _Rade, awathorn, bigfoot, bokicacar, brandža84, brufen, Civa, Clouseau, Dioniss, Džekson, ekser222, Electron, Feller, flavius89, Grebostrek, Ikica977, Incognito, jalos, Jeremiah, JOntra, K-1A, kihot, KizJ, kolle.the.kid, laurusri, Lep1na, Lucije Kvint, M74AB3, Magistar78, marko.petrović92, milanpb, milenko crazy north, Milometer, milutin134, mnn2, Moldovan, naki011, nnovakis, oblivion, OKT, opt1, Panter, Parker, Permaldar, Phaeton, Pilence, pisac12, Podljub, Pururin, redstar72, sap, skok, sony771, Stojan Mrsavi, Valter071, Vanderx, vathra, Velizar Laro, Vojkan Petrovic, xAlex2