TV studio terminator kartica

TV studio terminator kartica

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2005
  • Poruke: 340

Pre dve nedelje kupio sam gore pomenutu tv karticu.
Nemam problema ali imam dva pitanja.
1. Moze li se ova kartica podesiti da snima u DV formatu? Njen softver ne nudi tu opciju, pa se pitam da mozda ne postoji neki drugi program koji bi to omogucio.
2. Moze li se nekako podesiti da Dr. DivX 1.0.6 snima direktno sa ove kartice?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 11041 korisnika na forumu :: 108 registrovanih, 9 sakrivenih i 10924 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksandar89, alex71, ALEXV, Apok, b_z_b, bax0904, Baždaranac, bestguarder, Bojan198527, bojan313, Boris.A, Borski1977, Bozjidar87, carinko, celt, cemix, CrazyDiablo, cuvarkuca, Czrweni, deLacy, Demi87, dexteroza, Dimitrije Paunovic, dj.ape, djile1, Dogma21, Dorcolac, DragoslavS, eagle.rs, ElGenius, Flanker-G, Gall, ghoost, Glavonja049, Gogi_avio, Goksi95, Great White, HawX, hyla, ikan, Istman, Ivanmateja, jalos, jimi_agf, JK, joca83, Jozo74, Kajzer Soze, Kole1975, Kosmos Banja Luka, Kruger, kunktator, Lance Guest, Laske, Lazur_01, LostInSpaceandTime, luka35, Magistar78, mainstream, MaschinenPistole, mercedesamg, Metanoja, mgolub, mikrimaus, Milan A. Nikolic, Miletić Zoran, miljannis, MilunovicM, miodrag, mix1, Moldovan, monomah, nenooo, neutrino, oldtimer, Otto Grunf, pein, pera bager, Pero, Petarvu, Pilence, pisac12, Pv123, Qvazimodo, redstar011, sevenino, shiro, SOVO515, starlights, stefan95, stegonosa, TBoy, tuja, Tvrtko I, vathra, vlada035, Vlada1389, vobo, Voice1, VOŽD, vrgudinac, vuksa72, wolf431, wolverined4, zorska, Zvone, Žrnov