koji plejer moze da pusta 3gp format

koji plejer moze da pusta 3gp format

offline
  • zarex 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 17 Mar 2006
  • Poruke: 2

"pomagajte drugovi hocu da se obesim zbog..." Smile koji plejer moze da pusta 3gp format i gde mogu da ga skinem ? Unapred zahvalan!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] program je quicktime



offline
  • djo 
  • Građanin
  • Pridružio: 21 Nov 2005
  • Poruke: 277

mada nisam znao da nesto posebno treba kod mene radi a imam ovo:


skini gordian knot kodek pakovanje i pustice ti win.m.player

a quicktime to moze sam(cak se rimuje)

mada nisam znao da nesto posebno treba kod mene radi

offline
  • Marko Šolajić
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 987
  • Gde živiš: Novi Sad

3GP pusta Media Player Classic, ali najbolje skini Real Alternative i Quicktime Alternative codec.

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Ili nadji quick time alternative kodek pakovanje (http://www.codecguide.com/), koji ti omogucava da iste gledas iz bilo kog plejera, da ne zavisis samo od appleovog quicktime plejera.

offline
  • Gad  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 932

Mozes gledati i sa Nokia Multimedia pleyer-om
Imas ga ja mislim na njihovom sajtu

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2005
  • Poruke: 270

Skini sa neta "ImTOO 3GP Video Converter". Sa njim 3gp mozes da konvertijus u druge formate avi,....
A mozes i avi i druge u 3gp.
Tako da nemas velike zezancije sa programima...

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9691
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Gad ::Mozes gledati i sa Nokia Multimedia pleyer-om
Imas ga ja mislim na njihovom sajtu


Slažem se sa Gad-om, ja takođe koristim Nokia MM Player, mada i Real Player uz nadogradnju (update) takođe može da pušta ovaj format.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 768 korisnika na forumu :: 109 registrovanih, 9 sakrivenih i 650 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., Agape, ajo baba, alex71, ALFASPORTIVO, amonsrb, Arhiv, Asteker, Avalon015, Betty25, black venom, BlackTower, Blair, bobor, Bobrock1, bojcistv, Boroš, bozomotika, Brada64, branko7, cakija, Car89, cemix, Chainsaw, Chileee, cifra, cole77, d.arsenal321, darionis, delrey, Denaya, desmeki, Devil city 1989, Dimitrise93, djboj, Djota1, dmrdc, DragoslavS, Dukelander, dule10savic, Ercomero, EVIDENTICAR, Georgius, Goxy1, havoc995, howyesno, jalos, Jeremiah, JimmyNapoli, Kakarotsvc, kaput21, Kole1975, Konda, Koser, LostInSpaceandTime, luka35, Makssd85, Marko00, MaRtInsrbija1993, maxim_von_burdengate, mačković, metallac777, Metanoja, Mihailo Gazdić, Milun24, N.e.m.a.nj.a., nelezele, Nemanja.M, nenaddz, nikoladim, nixos, omen, Otto Grunf, ozzy, pein, pobeda, probisic, Profesor_018, raptorsi, repac, s0ne, Sevatar, sevenino, Sharpshooter, shiro, singa, Sir Budimir, Sićko, sombrero, Sone0883, Soslan, SOVO515, stegonosa, Stoilkovic, TBoy, tritonus, Valter071, Veless, Velibor Radoja, Vica1958, Vlado82, Vrač, zajcev1, Zastava, zax22r, zivojin32, Žrnov, 800077