nedostaje kodek...

nedostaje kodek...

offline
  • Pridružio: 08 Maj 2005
  • Poruke: 231

Naime, ne mogu da pustim snimak sa video nadzora. Bez obzira na plejer koji koristim - ne moze. Googlajuci shvatih da mi izgleda nedostaje neki geox kodek i vec tri dana ne mogu da ga nadjem. Moze pomoc? Hvala.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Student informatike
  • Pridružio: 26 Mar 2008
  • Poruke: 293
  • Gde živiš: Novi Sad

Probaj da instaliras ovaj codec pack [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i ovo [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Kada budes instalirao codec pack selektruj da se sve instalira!



offline
  • Pridružio: 08 Maj 2005
  • Poruke: 231

Hvala ti na trudu ali ne vredi, ne radi i dalje. U medjuvremenu, uspeo sam jedva da pronadjem geox kodek. Evo uploada ako nekome zatreba. Moze lock.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2643 korisnika na forumu :: 112 registrovanih, 10 sakrivenih i 2521 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -Max-, 33 bren, AC-DC, ALEKSICMILE, ALEXV, Ares12356, Aristotle2002, Asparagus, awathorn, berste23, Bickoooo, boromir, bounty hunters, branko87, Brankojle, brufen, cakija, Car89, carinko, Chainsaw, CHARLIE JA., Ciri1994, Cirkon, Clouseau, CrveniSolaris, Czrweni, dane007, Dare, dekan.m, Deki Duga Devetka, Demi87, doktor097, doragan, Dragon Order, Duce, dule10savic, DuškoMraz, Džekson, Electron, Georgius, goran.vvv, Great White, gregorxix, Guster25, HrcAk47, igorkozar83, Jerry Drake, Jozo74, Kajzer Soze, kalens021, Kawasaki1000, komenski, komsija1, Koser, Kvazar, kybonacci, ladro, lcc, lima, magyar, Marko Marković, mat, Medojed, miki kv, mikoyan21, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, milimoj, Milometer, MilosM, Mirage 2000N, Nepopravljivi, Njubara, Obrenovic, Orijen, pablojepao, pein, Petar888, pristinski korpus, procesor, Radoslava, RajkoB, Ray1973, rovac, S-lash, sap, Sirius, SirOliver, SOVO515, Srle993, stevanito, Stojan Mrsavi, superwhy, TangoSix, Topaz9, Troja, tubular, ujke, Urke_82, virked, VJ, Vlada78, Vladoj, wolverined4, yufighter, YugoSlav, Zec, Zmaj Tolak, zoran77, zorska, Zvonkozvonko, Đurđevdan