prebacivanje na betu

prebacivanje na betu

offline
  • Pridružio: 10 Maj 2004
  • Poruke: 212
  • Gde živiš: sombor

hitno treba da prebacim pedeset minuta materijala u dv avi formatu na betu. moze li to neko da mi odradi i za koliko novaca? materijal je smesten na pet cd-ova po deset min.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1879 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 3 sakrivenih i 1787 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, aleph_one, Apok, BaneM75, Bojan198527, bojan_t, Boris90, Bosnjo, BOXRR, cavatina, Cirkon, Comyymoc, Deki Duga Devetka, deLacy, delrey, Demi87, Dimitrise93, djuradj, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dovla 1980, dragoljub11987, DragoslavS, ElGenius, Foxdie, g_g, Gheljda, goran.vvv, gripen, GveX, Imperator_Aleksandr_lll, ivan979, Jeremiah, Jester, JohnDoe, king111, klepesina, limeni, Marko Marković, Maruti, MB120mm, Medojed, milanpb, milenko crazy north, Milometer, Milovan Dinic, Mićko, mnn2, Moldovan, mrdaak, nemkea71, nightwish 01, Nikoletina Bursac, OgnjenMitric, Orc, Panter, Pero, Piicoki, radza1, RajkoB, raketaš, raster12, Ray1973, Remain, repac, rovac, Rupert, Sagotolio, sajorg, Sirius, SirOliver, Tandrkalo, Tribal, tritonus, Tvrtko I, USSVoyager, v82, Valter071, Vatreni Zmaj, vrgudinac, Vukasin1981, XBMC, Zec, zivojin32, zoran77, Zrcalo, zvomar, šumar bk2, 800077